Encyklopedia kolekcjonera: Różni Producenci
 
Firma Attakus wypuściła dwie figurki:
Boba Fett, wypuszczony w 2000 roku, oraz:
Jango Fett, w 2003 roku.


CUI, Inc./Dram Tree Collector Steins wyprodukowało w 1997 roku następujący przedmiot:
Kufel Boba Fett, został on wykonany w limitowanej liczbie 3000 sztuk (każdy egzemplarz jest numerowany) a artysta za niego odpowiedzialnym był Dave Dorman. Cóż, gadżet który chyba każdy fan Boby chciałby zdobyć. : )


Firma Cartamundi ma w swojej ofercie wiele licencjonowanych kart. Wśród nich można znależć także takie na licencji Gwiezdnych Wojen, na przykład talie kart za ilustracje do których posłużyly plakaty filmowe SW z całego świata (w tym 2 polskie!), w takim zbiorze nie mogło oczywiście zabraknąć plakatów z udziałem Boby bądź Jango, wszystkie 6 (z pośród 55 kart jakie składają sie na talie) można znaleźć poniżej:
Dziewiątka Trefl - Japoński Plakat Imperium Kontratakuje z 1980 roku. Boba jest słabo widoczny, znajduje sie pomiędzy IG-88 i Tauntaunem.
As Trefl - Amerykański plakat z okazji pietnastolecia Imperium kontratakuje, wydany w 1995 roku. W sposób wyrazisty nawiązuje on do Mandaloriańskeigo hełmu Boby.
Piątka Pik - Doskonale znany amerykański plakat Ataku klonów, wydany w 2002 roku. Bez problemu dostrzeżemy na nim jango.
Szóstka Pik - Węgierski plakat Ataku Klonów, jeden z bardziej klimatycznych plakatów tego filmu. W tym wydanym w 2002 roku plakacie Jango stanowi pierwszoplanową postać.
Ósemka pik - Włoski plakat, podobnie jak inne plakaty z Ataku Klonów wydany w 2002 roku. Można na nim dostrzec Jango używającego swego Jetpacka.
As Pik - Amerykański plakat z 2002 roku, wydany z okazji 25lecia Star Wars. Przedstawia on swoisty miks bohaterów Starej i nowej trylogii, wśród tych z nowej znalazło się miejsce w dolnym rogu na postać Jango.Inną talią jaką znajdziemy w ofercie wymienionej wyżej firmy jest "Heroes And Villans (Bohaterowie i Czarne Charaktery), w której za ilustracje posłużyli "Ci Dobrzy" (Znajdujący się na wszystkich kartach Trefl i Pik) i "Ci Źli" (Znajdujący się na wszystkich kartach Karo i Kier). Wśród złych nie brakło oczywiście obu Fettów:
Walet Karo - czyli Jango Fett
Walet Kier - czyli Boba FettFirma zwąca się The Promotions Factory wyprodukowała breloczki do kluczy z postaciami SW. W drugiej serii znalazły się dwa mando-breloki:
Jango Fett - którego "rzadkość' określona jest na cztery gwiazdki
Boba Fett - którego "rzadkość' została określona na dwie gwiazdkiKońcem 2009 roku do sprzedaży w Japonii trafiła kolekcja czapek nawiązujących swym designem do znanych postaci i wydarzeń z SW, wyprodukowana przez New Era. Wśród tych czapek znalazły sie dwie ze wzorem Mandaloriańskim, są to Boba Fett i Jango Fett.


Firma Mimoco wyprodukowała kilkadziesiąt pendrive'ów w kilku seriach, nawiązujacych stylistyką do Gwiezdnych Wojen. Wśród nich, w II serii pojawił się Boba Fett.Pendrive można było dostać w opcji 1GB, 2GB, 4GB lub 8GB


 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,175,043 unikalne wizyty