Członek: Frikser Brinder
 
Imię: Frikser Brinder
Pseudonim artystyczny: Fixer
Kryptonim operacyjny: Hettyc Kad
Ranga:
Planeta pochodzenia: Naboo
Kolor oczu:: Piwne
Kolor włosów: Brązowe

Frikser Brinder urodził się w 81 BBY na Naboo. Żył w niezbyt zamożnej rodzinie. W wieku pięciu lat przez pomyłkę jeden z Mandaloriańskich wojowników zabił jego rodziców. Gdy zrozumiał błąd, przygarnął chłopca pod swoją opiekę. Zabrał go na Madalore. W niedługim czasie z małego chłopca zrodził się prawdziwy wojownik. Zyskał on przydomek Hattyc Kad (ponieważ świetnie władał mieczem). Gdy nadeszła Mandaloriańska wojna domowa, Fixer staną po stronie Jastera Mereela, a potem Jango Fetta. Podczas jednej z mniejszych potyczek został ranny, co spowodowało, że na czas leczenia powrócił na ojczystą Naboo i nie wpadł w pułapkę Watahy Śmierci na Galidraanie. Gdy dowiedział się o tym, co się stało postanowił być łowcą nagród. Nie przyjmował żadnych większych zleceń i starał się bardziej nie rzucać w oczy.
W rzeczywistości mam na imię Tomasz. Pochodzę i mieszkam w Legnicy. Moim głównym zainteresowaniem jest oczywiście jest SW. Dodatkowo gram w SW: Miniatures i jako hobby traktuję robienie kostiumów SW. Z tego, co liczyłem, to SW interesuję się od około ośmiu lat.
Przebieg służby:
Wrzesień 2009 - przyjęcie do M`y w stopniu Mando`evaar
Grudzień 2009 - Awans na Ori`rammikad (W wyniku likwidacji tej związanej ze zbroją rangi, obecna ranga to Mando`ad - nie należy traktować tego jako degradacji!)

Poradniki dotyczące tworzenia::
Kusza Wookieech
Mandaloriańska Zbroja
Aktywność Fandomowa:
Pyrkon 2010
Dni Fantastyki 2010
Dni Fantastyki 2011Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,680,271 unikalne wizyty