Członek: Michet Zajeti
 
Imię: Michet Zajeti
Pseudonim artystyczny: Michet
Kryptonim operacyjny: Cimla Gaan
Ranga:
Planeta pochodzenia: Tatooine
Kolor oczu:: zielone
Kolor włosów: brązowe

Michet Zajeti urodził się na Tatooine i już od najmłodszych lat lubił majsterkować. Chłopiec spędzał bardzo dużo czasu w warsztacie ojca, ucząc się zawodu mechanika. Mimo beztroskiego życia, Michet nie miał szczęśliwego dzieciństwa, ponieważ już w wieku 10 lat został osierocony.
Pewnego dnia podczas przejażdżki z rodzicami napadli go ludzie pustyni. Tuskeni zabili rodziców na jego oczach, jednak Michet zachował zimną krew i wyrwał się z rąk napastników, uciekając statkiem ojca. Mały i osierocony chłopiec znienawidził ludzi pustyni. Michet przysiągł sobie, że kiedy dorośnie i nabierze sił, zabije bez wahania każdego Tuskena, którego spotka na swojej drodze.
Po stracie rodziców chłopiec trafił do przyjaciela swojego ojca, u którego pracował jako pomocnik w warsztacie.
Pewnego dnia Michet został przydzielony do pomalowania na biało czyjegoś speeder bike'a . Podczas pracy nastolatek bardzo się pobrudził, a kiedy wycierał ręce w roboczy fartuch odcisnął na nim białą dłoń. Jak się okazało speeder bike należał do Mandalorianina, którego uwagę przykuła owa odciśnięta biała dłoń. Mężczyzna zainteresował się chłopcem i postanowił go przygarnąć oraz wychować jak biologiczne dziecko.
Mando'add często nazywał swojego podopiecznego Cimla Gaan, czyli „biała dłoń”. Kiedy chłopiec dorósł i stał się już mężczyzną opuścił buir'a i został najemnikiem.
Nazywam się Michał Zajdenc i urodziłem się w 1996 r. mieszkam w Tłuszcz. Od kiedy pierwszy raz obejrzałem SW, zacząłem się interesować tą serią. Mimo wielkiego przywiązania do Jedi i żołnierzy klonów, od zawsze interesowała mnie postać Boby Fetta. Nie mogłem żyć w świadomości, że został on zjedzony przez Sarlacca, dlatego postanowiłem poszukać więcej informacji i tak rozpoczęło się moje przywiązanie do Mandalorian. Poza SW moim hobby są również militaria, gry PC oraz książki.
Przebieg służby:
Wrzesień 2012 - przyjęcie do M`y w stopniu Mando`evaar
Grudzień 2012 - Awans na Mando`adAktywność Fandomowa:
StarForce 2012 (Trooping)
Pyrkon 2013 (Trooping)
Pyrkon 2014 (Trooping)

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,702,582 unikalne wizyty