Relacje z konwentów 2010
 
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
2020 2021
Pierwszym dużym konwentem w 2010 roku, na którym członkowie M`Y wyraźnie zamanifestowali swoją obecność, był organizowany w Poznaniu Pyrkon. Zjawiło się na nim ośmiu członków Manda`Yaim; Immo, X-Yuri, Strider, Urthona, Fixer, Mini, Gajowy oraz Ca`tra. Oprócz wyżej wymienionych, na konwent przybyła jeszcze jedna powiązana z organizacją osoba, Jacek Drewnowski, będący m.in. redaktorem Star Wars Komiks, który to, w uznaniu dla jego zasług w promowaniu postaci Boby Fetta, został naszym Honorowym Członkiem. Ważnym punktem konwentu była niewątpliwie prelekcja dotycząca Manda`Yaim, stanowiąca swoistego rodzaju preludium do mającego dwa dni później miejsce oficjalnego startu strony dla ''postronnych''. Prowadził ją Mand`alor, a nagranie z niej można znaleźć tutaj. (Prawy przycisk Myszy, 'zapisz jako...') Karygodnym byłoby nie wspomnieć o pewnej ''ceremonii'', jaka miała miejsce w sobotni wieczór, podczas to której Ca`tra, jako pierwsza osoba, została ''na żywo'' awansowana do stopnia Mando`ad. Sama ceremonia połączona była z degustacją trunku zwanego Vheh`oya Shig (Shig Korzenny), który to przygotował Immo.


Na drugim większym przykonwentowym "zlocie" Mandalorian, mającym miejsce we Wrocławiu podczas Dni Fantastyki 2010, zebrało się aż dwunastu członków Manda`Yaim, co jest dotychczasowym rekordem. Byli to: Immo, HMM, Yuri, Mini, Strid, Urthona, Gajowy Fixer, Dev, Kaysh, Merduk i Tonks. Szczegóły na temat przebiegu konwentu można znaleźć w relacji autorstwa X-Yuriego.
Członkowie Manda`Yaim całkiem licznie stawili się także na konwencie StarForce 2010, który odbywał się 10-12 września w Bydgoszczy (końcówka miała miejsce w Grabowcu). Przez te trzy dni liczba członków była zmienna, dochodząc w sobotę, de facto najważniejszą część konwentu, do jedenastu Mandalorian, którymi byli: Arakyel, Dinuirar, Faultfett, Gajowy, Heavy Metal Mando, Kuel, Mini, Shevu, Strid, Urthona, X-Yuri. Wszyscy wywieźli z konwentu ciekawe i dobre wspomnienia, a niektórzy nawet coś więcej (jak Faultfett, która przygarnęła widoczną na dwóch poniższych fotkach kotkę). Ze szczegółową relacją z konwentu można zapoznać się np. na sojuszniczym bastionie - relacja spisywana na żywo, w czasie trwania konwentu, lub relacja napisana po powrocie z konwentu.
 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,175,072 unikalne wizyty