Encyklopedia kolekcjonera: Chipsy I Płatki
 

W 1997. z okazji wyjscia edycji specjalnej starej trylogii w produktach Frito Lay można znaleźć było TAZO, 50 różnych, z motywami z SW, dostępny był także specjalny album do ich trzymania. Wśród tej okrągłej liczby znalazł się tylko jeden krążek z Bobą: Vader & Boba, na zdjęciu widać także kawałek wspomnianego albumu.


W 2002 roku w promocji Chio, w oznaczonych paczkach chipsów można było znaleźć Startuetki, kartoniki z postaciami z SW, które można było rozłożyć i ustawić na półce np. Po rozłożeniu z jednej strony widoczny był wizerunek postaci "głównej" (widoczny także na nierozłożonej startuetce) a z drugiej zdjęcie postaci w jakis sposób z tą glówną powiązanej. Wszystko dobrze widać na zdjęciach:
Boba Fett - Startuetka numer 21, na awersie młody Boba, na rewersie Jango Fett
Boba Fett - Startuetka numer 29, z przodu młody Boba, z tyłu Boba znany ze starej trylogii.

Jango Fett - Startuetka numer 20, z przodu Jango, z tyłu szturmowiec-klon.
Obi-Wan Kenobi - Startuetka numer 19, z przodu Obi-WAn Kenobi z Aotc, z tyłu Jango.

Jabba the Hutt - Startuetka numer 37, z przodu Jabba, z tyłu Boba ze starej trylogii.
Plakat, na dwóch (z pięciu wzorów) pojawiają się Mandalorianie, Jango/Boba.Przy okazji premiery ataku klonów, w płatkach Cini-Minis, Chocapic i Nesquik znaleźć można było karty holograficzne z motywami SW, 6 różnych wzorów, z czego na jednym był Jango. Oprócz tego pokazujemy poniżej także opakowanie Cini Minis, na którym widać postać Jango.W Listopadzie 2009 roku w sieci McDonald's pojawiły się (po raz kolejny) zabawki ze Star Wars, w ramach dodatków do Happy Mealów. Wśród 6 zabawek jedna miała akcent Mandaloriański, konkretnie był to najpopularniejszy astromech świata SW - R2-D2. Cytując opis zabawki ze strony McDonald`s: R2D2 z projektorem - android wyświetla czerwone laserowe portrety epickich bohaterów sagi. Mandaloriański akcent, hełm Boby Fetta, był jednym z tych ''czerwonych laserowych epickich bohaterów sagi''.


 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 16,178,374 unikalne wizyty