Encyklopedia kolekcjonera: Galoob
 

Action Fleet Vehicles
Slave I with Boba Fett & Han Solo ->, zestaw zawiera to co w nazwie, z czego Hana dwie sztuki, tuż przed zamrożeniem w karbonicie, oraz już zamrożonego.
Virago with Prince Xizor & Guri - czyli myśliwiec wyprodukowany przez Mandal Motors. Zawiera Wspomniany Virago, oraz figurki Xizora i Guri.


Action Sets
Slave I/Tatooine - czyli okret Boby który można rozłożyc, po takim zabiegu znajdziemy kilka "scenek tematycznych", w tym rpzypadku dotyczacych Tatooine
Boba Fett/Cloud City - zestaw analogiczny jak powyższy, tylko tym razem mamy Hełm Boby, możliwy w zmienienie w scenki z Bespin.


Vehicle Three Packs
Collection VI - zawiera 3 okręty, z czego jeden to Slave I.


Gold Classic Series
Collection I - dość ciekawa sprawa, złoty X-Wing i Slave I.


Special Give Aways
Special Give Aways - to coś w rodzaju zestawu promocyjnego, dostało go około 300-400 osób będących na premierze Edycji Specjalne w LA 18 stycznia 1997 roku, a także 50-100 osób na każdej lokalnej premierze edycji Specjalnej 7 Lutego tego samego roku. W środku zaś znajdował się Sokół, Gwiazda Śmierci oraz Slave I, w dość niewielkich rozmiarach.


Shadows Of The Empire
Set II - zestaw zawierający cztery "figurki", z czego jedna to model Virago.


Single Packs
Slave I - jak nazwa wskazuje, statek Boby : )


Metal Sets
The Empire Strikes Back - to z kolei zestaw 8 metalowych modeli, z czego jednym jest Slave I.


Battle Packs
Imperial Hunters - to zestaw składający sie z Dewbacka, oraz 5 małych figurek, jak można się domyślić, jedna z nich jest Boba Fett.
Dune Sea - z kolei, to zestaw podobny jak wyżej, tylko ze Skiffem pustynnym, i 6 mini figurkami, ponownie jedną z nich jest Boba : )


Mini Heads
Collection I - to ciekawy zestaw minigłów. Znajdują się w nim 3 otwierane głowy (jedna to Boba) w których wnętrzu znajdują się inne figurki.


Retailer Exclusives
1997 Master Collectors Edition - to duzy zestaw 40 różnych pojazdów. Wśród tej sporej liczby są dwa ciekawe, Slave I i Virago.
Trilogy Gift Set - w tym zestawie znajdziemy 10 pojazdów, z czego jeden jest w wersji X-Ray. Zestaw ciekawy oczywiście z powodu obecności Slave I.


X-Ray Fleet
Collection IV - czyli Y-Wing i SLave I w wersji X-Ray.
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,175,116 unikalne wizyty