Encykopedia kolekcjonera - Galaxies TCG
 

Star Wars Galaxies Trading Card Game była wirtualną (a więc, karty nie istniały w żadnej fizycznej formie, jedynie jako zapis na serwerach Sony) karcianka "wydawana" przez twórców MMORPGa Star Wars Galaxies. Poniżej spis mando-kart z wydanych dodatków, niektóre z kart mają charakterystyczny żółty kolor obwoluty, i napis pod nazwą "Star Wars Galaxies Loot" , są to specjalne karty które można było wymienić na przedmioty we wspomnianym MMORPGu.
Przechodząc do rzeczy:

W zestawie startowym, Champions of the Force znalazły się trzy karty powiązane z Mandalorianami.
Forsake Fear, Mandalorian Helmet, Rifle Efficiency

W pierwszym dodatku, Squadrons Over Corellia znalazły się ponownie trzy karty powiązane z Mando, z czego jedna dość bezpośrednio (Mandalorian Strongbox) a dwie poprzez ilustracje Firespraya, który jest bądź co bądź dość silnie kojarzony z postacią Boby/Jango, a więc Mando.
KSE Firespray, Mandalorian Strongbox, Pirate Trap


W kolejnym, nazwanym "Galactic Hunters" jak sama jego nazwa wskazuje, nie mogło zabraknąć mando-kart. Pojawiło się ich aż dwanaście:
Boba Fett, Boba Fett (Avatar), Boba Fett Statue, Death Mark, Galactic Hunters Choose A Loot, Jango Fett Memorial Statue, Jodo Kast, Mandalorian Gloves, Mandalorian Skull Banner, Merr-Sonn JT-12 Jetpack Blueprints, Sith Death Mark, Slave I

Po obfitym poprzednim dodatku, kolejny, Agents of Deception przyniósł skromną jedną kartę:
Mysterius Rug


The Shadow Syndicate będący czwartym rozszerzeniem karcianki przyniósł kolejne trzy karty:
Galactic Hunter Painting, Take Cover, Virago


Po jednododatkowej przerwie (brak Mando w The Nightsister's Revenge) w szóstym, Threat of the Conqueror pojawilo sie 6 ciekawych kart.
Boba Fet, Boba Fett (Promo), Duelist Stance, Jetpack (nie jest to co prawda jednoznacznie Mandaloriańska karta, ale, widocznego Jetpacka Mandalorianie często używali..), Threat of the Conqueror Choose a Promo, Time to Collect


Oprócz samych kart z karcianką związanych jest też kilka ciekawych grafik promocyjnych, wszystkie mające związek z Mando (z Bobą głównie) poniżej:
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,175,036 unikalne wizyty