Empire at War: Forces of Corruption
 
Wydane 24 października 2006 roku dodatek do gry "Empire at War", dostępny na PCty.


Wydarzenia zawarte w dodatku zaczynają się na chwilę po znszczeniu Gwiazdy Śmierci. Jesteśmy jakby trzecią stroną konfliktu która działa z ukrycia. Dzięki korumpowaniu planet(o tym w samouczku jest wszystko opisane) konsorcjum Tybera Zanna wzbogaca się o kolejne wpływy kredytów. W dodatku kierujemy nikim innym jak organizacją przestępczą która nie ma na celu przejęcie kontroli nad galaktyką, a sterowanie ludźmi któzy nią władają. Na samo "dzień dobry" zauważamy, że mamy więcej planet do dyspozycji które możemy albo przejąć albo skorumpować. Wybór należy do was. Pewnie zapytacie "no dobra ale co to ma do mando?" otóż ma o wiele więcej niż w wersji podstawowej. Jedną z nowych planet jest między innymi sama Manda'Yaim i jej waleczny lud (jak na każdej planecie ludność jest po jednej ze stron konfliktu tak na Mandalore ludność miejscowa jest przeci wszystkim, każda frakcja może czuć się zagrożona). Budowa stacji kosmicznej też jest dość... Specyficzna, otóż mamy do dyspozycji wiele jednostek Mando. Między innymi myśliwce Gwiezdne Żmije, bombowce Skipray, kanonierki Krzyżowiec, fregata Interceptor IV, pancernik Keldabe czy niszczyciel klasy Agressor wszystko jak wiadomo pochodzi ze stoczni Mandal Hypernautics oraz z firmy MandalMotors. Dodatkowo są też jednostki naziemne jak czołg Canderous. Gra moim zdaniem bardzo ciekawa, ciekawsza niż wersja podstawowa. W tej grze grając konsorcjum można poczuć wielkiego ducha Mando.
Czas na dodatki. Istnieje wiele modów do Sił Korupcji między innymi Clone Wars. Chyba nie muszę tłumaczyć na czym polega.


Już chyba każdy wie, że poza Bobą po stronie imperium(gra potyczki czy podbój) mamy całą paletę akcentów czy uzbrojenia rodem Mando.

Opracował: Merel


 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Kontakt: kontakt@mandayaim.com
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 21,934,923 unikalne wizyty