Empire at War
 
Star Wars Empire at War jest grą strategiczną ulokowaną w świecie gwiezdnych wojen, stworzona została w 2006 roku przez firmę petroglyph.Dawno, dawno temu w odległej galaktyce.... Tymi kultowymi słowami zaczyna się kolejna odsłona gry pod banderą marki Star Wars wydana przez nikogo innego jak przez Lucas Arts. Gra toczy się na dwa lata przed wydarzeniami sprzed bitwy o Yavin 4 i na nij się kończy. Nie powinno być żadnym zaskoczeniem to, że kierujemy jedną z dwóch stron konfliktu. Sojusz albo Imperium. Obie frakcje mają ciekawą kampanię. Po stronie impeium szukamy zdrajcę który sprzedaje sojuszowi informacje na temat pierwszej gwiazdy śmierci (która jest w fazie budowy) jak i samego imperium oraz annihilacja rebelii. Kampania sojuszu ma natomiast wykraść jak najwięcej informacji na temat budowy i przeznaczenia tejże stacji bojowej. Każda strona konfliktu ma po 13 misji głównej kampani, dodatkowo dochodzi samouczek dzięki któremu łatwo poznajemy mechanikę gry (7 misji). Jednakże to nie wszystko. Mamy dodatkowo inne tryby gry takie jak "potyczki" gra w kosmosie jak i na lądzie i "podbój" przy tej ostatniej sami ustalamy reguły. Ilość planet jest zależne od rodzaju mapy. Kiedy ustawimy odpowiednie parametry gry i wybierzemy frakcje, rozpoczynamy podbój galaktyki która zawiera maksymalnie 44 planety wszystkie mają plansze kosmiczną, a 41 dodatkowo mapę taktyczną powierzchni planety. Mamy tutaj więcej bohaterów niż przy kampani.

Bohaterowie sojuszu: Mon Mothma, Obi-Wan Kenobi, C3PO i R2D2, Han Solo i Chewbacca, Luke Skywalker i eskadra czerwonych (tylko w walce kosmicznej), Admirał Ackbar(walka kosmiczna), Kapitan Antiles(walka kosmiczna).

Bohaterowie Imperium: Lord Vader, Imperator Palpatine, Maxymilian Veers, Admirał Piett(walka kosmiczna), Wielki Moff Wilhuff Tarkin oraz tam, tam, tam, tam tamtam, tam tamtam Boba Fett.
Dodatkowo Imperium może budować Gwiazdę śmierci. Chyba wiecie jak to się kończy mając w rękach taką superbroń?

Jest też możliwość grania na multi chociaż nigdy nie próbowałem tego

Na ten temat to już w sumie wszystko co ważniejsze.


Powodów jest dużo moim zdaniem. Począwszy od samego podboju i wojaczki czyli to co mandalorianie lubią najbardziej przez szturmowców (tak tak niewiele w nich mando o ile cokolwiek jest ale gdyby nie kloni Jango Fetta to i szturmowców mogłoby nie być) Na Bobie kończąc. Boba Fett w grze porusza się Slave1 i oprócz działka pokładowego ma też bomby soniczne niszczące myśliwce siedzące nam na ogonie, oraz porusza się tzw. Z buta co jest dobre przy bitwie naziemnej, oprócz blastera ma jeszcze miotacz ognia i plecak odrzutowy dzięki któremu może szybko przemieścić się z punktu A do punktu B.

Opracował: Merel


 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Kontakt: kontakt@mandayaim.com
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 21,934,756 unikalne wizyty