Interferencja - notka autora
 
Notatka autora Interferencji zamieszczona na jego stronie.

Moje drugie opowiadanie dla strony StarWars.com, które zostało napisane dla członków Hyperspace, pomyślane było jako strony tekstowe w komiksach KOTOR. W 2007 roku każdy zeszyt KOTORa zawierał tekst, w którym znajdowały się raporty ze świata SW, które były jakoś powiązane z historią; często były to opinie, które wygłaszały postacie ze świata fikcyjnego.

Kiedy w 2008 pojawił się Vector, te strony zostały wycofane - ale miałem parę pomysłów na to, co mogłoby się stać podczas oblężenia Taris przez Mandalorian i postanowiłem stworzyć z nich opowiadanie. Zawsze interesowały mnie propagandowe przemówienia w stylu jakie mówili Lord Haw-Haw i Tokyo Rose podczas II wojny światowej - osłabiające ducha wrogów. W tym czasie Republika również miała kogoś takiego, wyobraziłem sobie, że nazywa się Kapitan Goodvalor.

A więc Interference to seria audycji nadawanych przez Goodvalora a komentowanych przez typowego Mandalorianina - co o Mandalorianach sądzili oficjele Republiki, a jacy naprawdę byli Mandalorianie. To bardziej wymiana listów niż dialogów, coś w stylu opowiadań Woody'ego Allena, i mimo tego, że podobnie jak one są równie poważne, tak samo pokazują niezrozumienie jednej strony przez drugą. Poniedziałek ::

Ciekawostki:
- Tutaj można odsłuchać ostatnią audycję Williama Joyce'a znanego jako Lord Haw-Haw. To jedna z rzeczy jakich słuchałem kiedy pisałem wypowiedź Goodvalora pod koniec opowiadania.
- Nieistniejący statek, Serocco, nazwany jest od miejsca poprzedniej bitwy, pokazanej w 15 numerze serii komiksowej.

Interferencja

 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,680,432 unikalne wizyty