Wywiad - Tom Taylor
 
CNN Geek Out: Jesteś fanem Star Wars? Jeśli tak, to od jak dawna?

Taylor: To są ludzie, którzy nie są fanami Star Wars? Przyprowadźcie ich do mnie! udowodnię im, że kroczą złą ścieżką. Jestem fanem Star Wars od tak dawna jak są wszyscy w moim wieku, od około 30 sekundy napisów początkowych "Nowej Nadziei".

CNN Geek Out: Co, twoim zdaniem, przyciąga ludzi do Boby Fetta?

Taylor: Tematyka oryginalnych filmów Star Wars była celowo bardzo prosta. Jedi i Sithowie, pokój i wojna, jasność i ciemność. Wtedy w filmie pojawia się ten gościu, który nie jest ani czarny ani biały... jest zielony. Jego hełm i zbroja pokryte są "bliznami" po wielu bitwach, i nosi plecak rakietowy! Jak ludzi może NIE zainteresować ktoś taki?

Boba Fett pozostaje tym tajemniczym, groźnym łowcą nagród. To z miejsca czyni go intrygującym. Myślę, że wszyscy chcieli wiedzieć więcej o tej postaci, kimś kto nie jest dobry czy zły, ale jest po prostu po ciemniejszej stronie skali.

CNN Geek Out: Jakie inne swoje ulubione elementy, jeśli w ogóle jakieś, umieścisz w tym komiksie i serii?

Taylor: Mogę Ci powiedzieć że Darth Vader będzie miał swoją rolę, pojawiając się z kupą ognia i eksplozji. Artysta, Chris Scalf zyskał rozgłos malując komiks z Vaderem, to świetnie móc zobaczyć jak ponownie go rysuje. Pojawi się też inna, pomniejsza postać, ale nie chce jej na razie spoilerować czytelnikom.

CNN Geek Out: Możesz opowiedzieć conieco o Fettcie, dla nowych czytelników? Coś co uważasz za istotne dla osób które mogą nie kojarzyć "Imperium" lub "Jedi"?

Taylor: Fett jest najbardziej niesławnym łowcą nagród w bardzo odległej galaktyce. Zawsze dorywa tego kogo chce, i nic nie jest go w stanie powstrzymać. Jest groźnym wojownikiem, świetnym strzelcem, i nigdy nie jest bezbronny. Poza tym, w preguelach i w Wojnach Klonów jest grany przez mojego kolegę, Daniela Logana. Miałem z nim małą "wojnę' poprzez Twittera, odnośnie tego że go zabiłem. Wyjaśniłem, że to nie ja, tylko grupa najemnik.ów w komiksie, ale Daniel wciąż się mnie czepia. Myślę że to pokazuje że pióro jest groźniejsze niż miecz, ale nie wiem czy jest groźniejsze niż jego wyrzutnia rakiet. Będziemy musieli poczekać, żeby się o tym przekonać.

CNN Geek Out: Fani już widzieli wcześniej jak Boba "ginie". Co sprawia że ten raz będzie inny?

Taylor: Pokaże wiele dymiących dziur w całym jego ciele.

CNN Geek Out: W jakim stopniu Lucasfilm "przyłożył rękę" do tej historii?

Taylor: Gdy wymyślam jakąś ideę, przechodzi ona dokładną weryfikacje. Uniwersum Star Wars istnieje łącząc gry, seriale, filmy, komiksy, książki, i wiele innych dziwacznych rzeczy, i wszystkie tworzą kanon. Lucasfilm stara się kontrolować to wszystko, i dbać bym przypadkiem nie popsuł czegoś w kanonie. Nie możesz wysłać kogoś w odwiedziny na Alderaan dzień po tym jak został on wysadzony. Cóż, właściwie możesz, ale będzie się ten ktoś czuł tam strasznie samotnie.

CNN Geek Out: Mógłbyś podać jeden powód dla którego osoby niezaznajomione dotychczas z komiksami Star Wars miały sięgnąć po twoją historię?

Taylor: Jeden powód? Boba Fett nie żyje. A to dopiero pierwsza strona. Nie chcesz wiedzieć co się stanie na stronie drugiej? Nie chcesz się przekonać czy nie powstanie jako Zombie-Fett by dalej ścigać swą ofiarę? Zombie z plecakiem rakietowym, dość przerażające. Upewnij się że przeczytasz tą historię, by mieć pewność że nie będzie Cię ścigał żaden Zombie z takowym plecakiem.

Wywiad pierwotnie ukazał się blogu "Geek Out"

Tłumaczenie: X-Yuri. 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,680,381 unikalne wizyty