Encyklopedia kolekcjonera: Master Replicas
 
Firma Master Replicas zajmowała się wydawaniem wysokiej jakości gadżetów z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Ich najbardziej sztandarowym produktem były oczywiście miecze świetlne z serii FX - które jednak siłą rzeczy nie są zbyt Mandaloriańskie. Na szczęście poza bronią Jedi w swej ofercie mieli też repliki hełmów i bardziej tradycyjnej broni - poniżej spis tych związanych z Fettami.

W 2007mym roku MR wydało dwa hełmy Boby, niezbyt się od siebie różniące. Pierwszym był Boba Fett Helmet (Signature Edition), wyróżniający się tym, że na podstawce był podpis Jeremy'ego - nakład wynosił 750 sztuk.


Drugi hełm był mniej ekskluzywny, Boba Fett Helmet (Limited Edition) już bez podpisu Jeremy`ego wyszedł w nakładzie 1500 egzemplarzy.


Również w 2007mym w sprzedaży pojawił się także Boba Fett Scaled Helmet, czyli przeskalowana, mniejsza wersja kubła Boby.


Jango Blasters - nazwa mówi wszystko o tych dwóch cudeńkach wydanych w 2003cim w nakładzie 1500 sztuk (tzn. par).


W 2006tym MR wydało dwa charakterystyczne blastery - wersję pełnowymiarową Boba Fett Blaster Signature Edition Prop Replica z podpisem Jeremy'ego na podstawce, w nakładzie 1000 sztuk.


Oraz wersję pomniejszoną Boba Fett Blaster Scaled Replica.
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,175,054 unikalne wizyty