GG10 - Nagrody "Najbardziej poszukiwany" oraz "Znaleźć i schwytać"
 
Nagrody typu "Najbardziej poszukiwany" oraz "Znaleźć i schwytać".


Te nagrody wyznaczane są za najbardziej poważne zbrodnie i zdradę.
Obecnie jest około kilka setek osób, za których wyznaczono nagrodę typu "Najbardziej poszukiwany". Ten typ wyznaczany jest i potwierdzany osobistym podpisem moffa, wielkiego moffa czy wielkiego admirała oraz zatwierdzany przez Imperatora. Wynoszą zwykle 200.000 kredytów lub więcej i są wyznaczane za następujące przewinienia.

- Przemoc wobec członka imperialnych sił zbrojnych. Zarezerwowane dla poważnych przypadków, gdzie często jest dużo trupów i dochodzi do znacznego zniszczenia mienia.

- Konspiracja Konspiracja do nakłanianie do złego znanych kryminalistów, którzy chcą dokonywać aktów zdrady wobec Imperium, a także popieranie ich słowem lub czynem podczas takiego aktu, lub pomoc im po fakcie.

- Zniszczenie mienia imperialnego Zarezerwowane dla najpoważniejszych przypadków.

- Ucieczka przed wymiarem sprawiedliwości Normalnie zarezerwowane dla najpoważniejszych z tych incydentów, które kończą się śmiercią lub znacznym zniszczeniem mienia imperialnego.

- Udawanie imperialnych oficjeli Świadome udawanie przez osobę lub grupę osób imperialnych agentów. Dotyczy to nieautoryzowanego noszenia mundurów, insygniów lub rang z jasnym celem uzurpowania sobie władzy imperialnej.

- Przeszkadzanie imperialnej władzy Każdy akt, który przez swoją naturę lub zamiar utrudnia imperialnym oficjelom wykonywanie obowiązków lub umniejsza imperialną sprawiedliwość.

- Kradzież mienia imperialnego Zarezerwowane dla najpoważniejszych przypadków.

- Secesja Zamierzona wyrażana przez słowa lub rozmowę chęć obalenia Nowego Ładu. Także każdy z aktów, przemów, dokumentów, które poprzez prezentację, powtarzanie lub reprodukcję umacniają zdradzieckie dążenia u innych.

- Zdrada Każda akcja, zarówno wyrażana w słowach jak i czynach, jawna lub ukryta, która, przez swoją naturę lub intencję, stara się umniejszyć autorytet Imperium lub jego reprezentantów.

- Zdrada stanu Każdy akt uważany za zdradziecki, podczas którego grupa ludzi jest winna podniesienia broni na Imperium lub jego reprezentantów z zamiarem otwartej agresji. Są to np. bunt z użyciem broni, sabotaż czy zniszczenie imperialnego mienia. Z definicji Sojusz Rebeliantów popełnił zdradę stanu.

Źródło: Galaxy Guide 10: Bounty Hunters
Tłumaczenie: Urthona

 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,680,181 unikalne wizyty