GG10 - Nagrody lokalne i inne nagrody imperialne.
 
Lokalne nagrody

Lokalne nagrody są zwykle wyznaczane za poważne wykroczenia w sytuacjach kiedy przestępca opuścił lokalny okręg (miasto, federację handlową, miasto-państwo itp.), ale przebywa nadal na planecie. Są wyznaczane przez każdego, kto pełni naczelną rolę w lokalnym rządzie (albo oficjela o wyższej randze) i zwykle wynoszą od 100 do 15.000 kredytów.

Są to:
- Podżeganie do popełnienia morderstwa
- Zabójstwo imp. oficera
- Atak z zamiarem zranienia
- Włamanie do imperialnej fabryki, zakładu itp.
- Ucieczka z powyższego
- Zakłócanie komunikacji imperialnej
- Porwanie
- Morderstwo
- Operacje przy użyciu nielegalnie zmodyfikowanego statku Zwykle nagroda jest wyznaczana jeśli łączy się z inną nielegalną aktywnością.
- Przemyt
- Złodziejstwo

Inne nagrody imperialne

Pomijając nagrody wyznaczane przez rządy cywilne (gubernatorów, moffów itp.) nagrody mogą być również wyznaczane przez oficjeli pełniących funkcje w wywiadzie lub wojsku.

Kiedy dany osobnik wyznacza nagrodę, robi to przez specjalną bazę danych zawierającą listę przestępców, tzw. DataCore lub przez własną sieć komunikacyjną. Są one wyznaczane za kryminalistów, którzy popełnili zdradę stanu i w okolicznościach uniemożliwiających wojsku złapanie ich. Wyznaczane też są tzw. "poufne nagrody", które nie są umieszczane w DataCore. Taka sytuacja ma miejsce, kiedy przedstawiciele wojska itp. chcą dyskretnego złapania sprawcy, np. ze względu na to, że ofiara posiada poufne informacje.

Imperialne Biuro Bezpieczeństwa włącza się bezpośrednio do akcji, kiedy akt zdrady gwarantuje wyznaczenie wysokiej nagrody. W takich przypadkach, specjalny oddział IBB otrzymuje zadanie werbowania łowców, głównie imperialnych. Biuro publikuje zarówno nagrody publicznie dostępne jak i poufne. Zwykle też rekomenduje wykwalifikowanych łowców innym imperialnym agencjom, które wyznaczają im "zadania specjalne".

Źródło: Galaxy Guide 10: Bounty Hunters
Tłumaczenie: Urthona

 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,680,122 unikalne wizyty