GG10 - Ród Paramexor i Ród Renliss
 
Organizacja - Ród Paramexor
Szef - Janq Paramexor
Liczba personelu - 623 łowców, 1740 osób personelu pomocniczego i administracji
Funkcja - Poszukiwanie kontraktów, trening łowców
Specjalizacja - wyłącznie nagrody za morderstwa lub próby morderstw
Wpływy - średnie, ale wzrastają
Strefa operacji - Jądro galaktyki i otaczające je regiony; niektóre kontrakty prowadzą poza ten obszar, ale nie ma tam założonych biur
Planeta powstania - Denevar
Warunki wstąpienia - Sponsoring przez 3 innych członków
Składka - 300 kredytów rocznie
Potrącana część nagrody - 3 %

Ród Paramexor jest niezwykły pod tym względem, że szef gildii nalega na akceptację kontraktów wyłącznie polegających na ściganiu morderców. Chociaż niektórzy uważają to za marnowanie dobrego talentu, inni twierdzą, że ród ten ma dobrych, specjalnie wytrenowanych osobników, którzy wykonają zlecenie za wszelką cenę. Tą reputację wspiera fakt, że paradoksalnie, żadna ofiara nie została nigdy wzięta żywcem. Co więcej, szef gildii, Janq Paramexor, nie bardzo chce rozszerzać działalność na inne typy kontraktów. Zamiast tego, liczba członków gildii wynosi mniej niż 1000 członków a owi łowcy są traktowani bardzo dobrze i otrzymują wszelkie osobiste luksusy i usługi jakich jest im w stanie dostarczyć szef. Mówi się, zapewne bez przesady, że każdy członek jest w stanie dobrowolnie umrzeć za Janqua, bez zawahania.


Organizacja - Gildia łowców nagród Rodu Renliss
Szefowie - Jalindas i Gratina Renliss
Liczba personelu - 244 aktywnych łowczyń, 1249 osób personelu pomocniczego i administracji
Funkcja - Poszukiwanie aktywnych kontraktów, trening
Specjalizacja - wyłącznie nagrody za przedstawicieli płci męskiej
Wpływy - Niewielkie, ale rosną
Strefa operacji - Jądro galaktyki, Światy Środka, Kolonie, planety Wewn. Rubieży, Przestrzeń Huttów, Sektor Korporacyjny a także wybrane terytoria w Strefie Zewn. Ekspansji (sektory Trestis, Mondress i Deadalis) i terytoria Zewn. Rubieży (sektory Albanin i Juris)
Planeta powstania - Dartessex IV
Warunki wstąpienia - wyłącznie kobiety; osobista selekcja przez zarządzające
Składka - Osobiste ustalenia z zarządzającymi gildią
Potrącana część nagrody - 5 %

Jedna z najmłodszych gildii jest postrzegana przez wielu łowców jako aberracja. Ród Renliss powstał siedem lat temu a ich szefowymi są siostry Jalindas i Gratina Renliss. Kulisy jej powstania okrywa tajemnica, chociaż są dowody sugerujące, że jedna z nich (albo obie) mogą być członkiniami Wywiadu Imperialnego (stamtąd pochodzi duża ilość zleceń). Z powodów znanych wyłącznie siostrom gildia przyjmuje wyłącznie łowców-kobiety (które nazywają "łowczyniami" aby odróżnić je od ich męskich odpowiedników). Co więcej, ród Renliss akceptuje wyłącznie nagrody za mężczyzn. To, co na pierwszy rzut oka wydaje się zakazanym ograniczeniem, okazało się wielkim sukcesem. Jeśli wierzyć łowczyniom, każda z nich ma spersonalizowany trening i uwagę nieznaną w innych gidiach. Chodzą plotki, że wielu bogatych senatorów imperialnych spotkał przedwczesny koniec z rąk łowczyni Renliss, która wypełniała kontrakt opłacony przez wdowę po nim. Nie wiadomo ile w tym prawdy, ale powiązania gildii z wywiadem Imperium skutkują corocznym wzrostem profitów. Jest ona już postrzegana przez starsze gildie jako potencjalne zagrożenie.

Źródło: Galaxy Guide 10: Bounty Hunters
Tłumaczenie: Urthona

 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,680,379 unikalne wizyty