Wytyczne Mandalorian Mercs
 
Poniższe wytyczne są tłumaczeniem wytycznych stworzonych przez Mandalorian Mercs Costume Club. Aby nie wyważać otwartych drzwi, uznaliśmy (a MM wyrazili na to zgodę) że zamiast tworzyć samemu jakieś wymagania, przetłumaczymy te od nich. Oryginał, w języku angielskim można znaleźć Tutaj . Mamy nadzieję, że dzięki tym tekstom już niedługo w strukturach Mandalorian Mercs pojawią się pierwsi członkowie z Polski.
Zanim wypełnisz aplikacje, prosimy, upewnij się, że jesteś członkiem Mercsowego forum. Jeśli nie masz jeszcze konta, prosimy, zarejestruj się Tutaj. Będziesz poproszony o podanie swojego nicka z forum. Jak masz już konto, kontynuuj czytanie.

Jeśli masz JAKIEKOLWIEK pytanie dotyczące procesu przyjęcia, standardów, albo chcesz po prostu dowiedzieć się czy Twoja zbroja jest "gotowa do przyjęcia" zanim wyślesz podanie, nie krępuj się, i wyślij prywatną wiadomość (na Mercsowym forum) do kogoś z rady (wymienieni niżej).

* Novall Talon
* Arden Fisk
* Kal Falco
* Gabrin Kinoda
* Darian Ordo
* A'den Skirata
* Taglar Dreskk
* Jun Garros
* Xian Talon

Jeśli zgłaszasz się z Bobą Fettem, Jango Fettem, Jasterem Mereelem albo Jodo Kastem, Twoja zbroja musi spełniać wymagania innych grup kostiumowych (501st) które oficjalnie akceptują te zbroje. Aby dowiedzieć się więcej o tych standardach, zajrzyj do TEJ notki na forum.

Poniżej znajdują się standardy kostiumów, które trzeba spełnić aby być "Oficjalnym członkiem" Mandalorians Mercs Costume Club. Pamiętaj, powinieneś mieć strój najwyższej jakości jaką umiesz osiągnąć. Wymagamy, żeby twoja zbroja była prawidłowo przymocowana, a jej "miękkie elementy" poprawnie dopasowane. Upewnij się, że masz dobre zdjęcia w każdej z wymaganych pozycji.

Wybierz jeden z poniższych obrazków, odpowiadający erze, która Cie interesuje.


Kilka rad i trików na temat dopasowania kostiumu:
Najpierw powinieneś zapoznać się z konkretnymi wymogami dotyczącymi ery, która Cie interesuje. Poniżej znajdują się pewne dodatkowe rady i porady, których spełnienie jest BARDZO zalecane. Ogólny wygląd i jakość kostiumu jest jedną z najważniejszych spraw. Upewnienie się, że części twojej zbroi są prawidłowo poprzyczepiane i dopasowane może stanowić o różnicy między akceptacją podania a odrzuceniem.
Upewnij się, że odpowiednio dobrałeś odległości pomiędzy elementami pancerza. Ogólna zasada jest by mieć przynajmniej "kciuk" odstępu pomiędzy elementami.
Zadbaj by Twoja zbroja była odpowiednio dobrana rozmiarowo. Elementy pancerza powinny zakrywać większość twojej klatki piersiowej, i być zgodne z wymogami odnośnie odstępów między nimi. Zbroja nie powinna przeszkadzać Twoim ramionom gdy masz je opuszczone.
Niech twoja zbroja jest odpowiednio dopasowana. Elementy pancerza nie powinny brzydko zwisać czy być krzywo. Kieruj się wytycznymi odnośnie prawidłowych odległości między płytami napierśnika. Upewnij się że elementy pancerza na nogach są odpowiednio zabezpieczone.
Zadbaj, aby twój kombinezon i kamizelka były odpowiednio dopasowane. Kamizelka powinna przylegać do ciała, żeby płytki pancerza dobrze "się układały". "Nadmiar" kombinezonu powinien być schowany poprzez użycie elementów pancerza, pasków, itd.
Upewnij się, że twoje zdjęcia są prawidłowo doświetlone. Najlepszym źródłem światła jest to naturalne, na zewnątrz. Jeśli jednak zdjęcia muszą być zrobione wewnątrz, upewnij się, że masz włączony Flash.
Upewnij się czy zdjęcia wyszły ostre, i czy w kadrze znajduje się cała sylwetka..
Upewnij się, że w Twoich butach nie widać sznurówek. Pamiętaj, że Boba i Jango mieli buty bez nich. Jeśli sznurówki nie będą zakryte w jakiś sposób (np elementem pancerza) Twoje podanie zostanie odrzucone.
Zadbaj, żeby nie było widać twojej skóry "z pod hełmu", np nosząc kominiarkę.Wymagania odnośnie zdjęć:
Pokazane poniżej ujęcia są wymagane abyś mógł złożyć swe podanie do klubu kostiumowego Mandalorian Mercs. Dzięki tym zdjęciom nasza rada będzie mogła dokładnie sprawdzić czy Twoja zbroja spełnia wymogi jakościowe jakie stawiamy. Jeśli nie masz takowych zdjęć, prosimy, znajdź trochę czasu, ubierz zbroje, i zrób wymagane zdjęcia. Zdjęcia powinny mieć rozdzielczość minimum 640x480 i nie ważyć (pojedynczo) więcej niż 1MB

Przód
Tył
Lewy profil
Prawy profil
Bez hełmu
Broń


**Oczywiście, każdy strój musi spełnić ogólnie przyjęte normy "dobrego smaku".**

Pytania i "wstępną opinię" można dostać wysyłając Prywatna Wiadomość albo emaila do członka rady, albo Alor`ada twojego lokalnego klanu (brak takowego w PL^). Jeśli masz jakiś przedmiot, o który chciałbyś zapytywać (bo nie jesteś pewny jego akceptowalności), lepiej zapytaj o niego zanim wyślesz aplikacje.

Mandalorianie "Crossoverowi":
Mandalorianie "Crossoverowi", gdzie wyraźnie widać, że stanowią skrzyżowanie pomiędzy Star Wars a innym światem licencyjnym, np HALO, Battlestar Galactica itd, są nieakceptowani. Zbroje i broń z innych uniwersów mogą być używane. Muszą jednakże być zmodyfikowane do stopnia, w którym nie da się w nich rozpoznać pierwowzorów.

Mandalorianie "tematyczni":
Mandalorianie "tematyczni", tj tacy, którzy celowo stanowią połączenie Mandalorianina i Super Bohatera, Drużyny Sportowej, itd, są niedozwoleni. Takie zbroje mogą być używane jako drugi komplet zbroi, noszony na nieoficjalnych/publicznych/otwartych imprezach. Mogą być także używane na oficjalnych wydarzeniach, gdzie Star Wars i inna konkretna marka/licencja są pokazywane wspólnie. Przykładem takiej imprezy jest "Dzień Star Wars" organizowany przez drużynę "New Orleans Saints". Na takowej kostiumy SW z elementami kostiumów drużyny są akceptowalne i mile widziane przez fanów.

Bronie Nerf :
Broń "Nerf" jest łatwo dostępne i dość popularną pośród Merców, ale stała się także popularna "tak ogólnie", tracąc przez to cześć swojej unikalności i "sprawiania-SW-wrażenia". Zalecamy więc, aby składający podania powstrzymali się od używania Broni "Nef" chyba, że jest ona znacznie zmodyfikowana.

"Klauzula dziadkowa":
Z dniem 1 Stycznia 2010 "Klauzula dziadkowa" została usunięta. Każdy będący oficjalnie zaakceptowanym członkiem Mercsów jest zobowiązany do dostosowania się do wymogów odnośnie zbroi. Obecni członkowie mają 6 miesięcy (do 1 Lipca 2010), aby dokonać wszelkich niezbędnych zmian i poprawek w kostiumie, zgodnie z wymogami przedstawionymi wyżej. Niedostosowanie się zaowocuje statusem "Nieaktywny".

My, Rada Mercs, uważamy, że takie rozwiązanie jest sprawiedliwe wobec wszystkich członków, biorąc pod uwagę, że standardy kostiumów były modyfikowane i polepszane w ciągu ostatnich lat.

Wymagania wiekowe:
Od 1 Stycznia 2010, aby Twoja aplikacja została zaakceptowana, musisz mieć skończone 18 lat.

Prawni opiekuni i rodzice, którzy są oficjalnymi członkami Mercsów mogą złożyć podanie w imieniu swoich nieletnich dzieci. Zasada ta powstała, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo podczas imprez, konwentów, itd, cały czas. Uczestnictwo dziecka w danej imprezie jest możliwe tylko gdy uczestniczy w niej także jego rodzic.

Ogólna jakość kostiumu:
Poza sprawdzeniem czy twój kostium spełnia wymogi określone na powyższych stronach, powinieneś się upewnić, że jest on noszony w najlepszy z możliwych sposobów. Podczas gdy zbroja może spełniać wymagania, ale wygląda niechlujnie, lub jest zrobiona z materiałów, które nie wyglądają jakby pochodziły z "Uniwersum Star Wars", może zostać ona niezaakceptowana - zostaniesz poproszony o poprawki. Kostium może spełniać formalne wymogi, ale nie być zaakceptowany z powodu ogólnego wrażenia jakie sprawia. Upewnij się przed zrobieniem zdjęć, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Składanie podania
1. Przeczytaj i spełnij wszystkie wytyczne i wymogi.
2. Prześlij zdjęcie kostiumu. Muszą być takie ujęcia, jak: widok z przodu, widok z tyłu, prawy, lewy profil, zbliżenie hełmu, i zdjęcie w zbroi ze zdjętym hełmem. Wszystkie dodatkowe zdjęcia, które chciałbyś dołączyć są mile widziane!
3. Aplikacja zostanie przesłana radzie Mercs
4. Aplikacja zostanie przedyskutowana i przegłosowana przez rade Cuy'val Dar.
5. Akceptacja podania, wstępna akceptacja z propozycjami "co poprawić", lub odmowa.
6. W pewnych rzadkich przypadkach Rada może poprosić, abyś zrobił zdjęcie swojego hełmu obok kartki z logo Mercs, aby upewnić się, że jesteś aktualnym posiadaczem danej zbroi.
7. Proces może zabrać od 7 do 10 dni, w zależności od możliwości dyskusji i glosowania członków.


Mandalorian Mercs wymaga, abyś był zarejestrowany na forum MM, zanim spróbujesz złożyć aplikacje. (Sama aplikacja, rejestracja na forum MM, itd, znajduje się na ich stronie, tego siłą rzeczy nie skopiowaliśmy.)
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Kontakt: kontakt@mandayaim.com
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 21,934,794 unikalne wizyty