Holokron 2018 - relacja
 
Okiem Egzara:

Moja relacja z Holocronu w Łodzi nie będzie długa, ponieważ spędziłem na samej imprezie tylko 3 godziny. Jako, że wcześniej byłem jeszcze w pracy (tak, zlecenia na różne szumowiny same się nie zrobią) dotarłem dopiero ok. 17. Na szczęście droga z dworca nie była długa i skomplikowana. Gdy już znalazłem się na miejscu, po szybkim przywitaniu się ze znajomymi zostałem zwerbowany do drużyny w konkursie dotyczącym brakujących fragmentów z kadrów z najnowszej trylogii oraz Rogue one. Pomimo ciężkiego początku gry koniec końców zajęliśmy drugie miejsce, co jest nawet osiągnięciem.


Po zakończeniu konkursu o godzinie 18 postanowiłem odnaleźć salę, gdzie o 19 miał się odbywać konkurs z wiedzy o kulturze Mandalorian, który sam miałem prowadzić. W tej sali odbywał się inny konkurs, a ja usiadłem gdzieś z tyłu i nie przeszkadzałem. Gdy nadeszła pora na mój punkt programu, było już bardzo mało osób, ponieważ cały event dobiegał końca. Jednak w kameralnym gronie udało się szybko i sprawnie przeprowadzić konkurs. W początkowej części nawet Gajowy wziął udział, ale musiał niestety wcześniej wyjść, chociaż gdyby został i tak by wygrał.


Po Holocronie udaliśmy się na after party do jednej pizzerii, gdzie zjadłem szybko bo byłem bardzo głodny. Następnie musiałem się już spieszyć na powrotny pociąg.


Holocron jako mniejszy konwent mi się podobał, na pewno wybiorę się tam za rok na dłużej niż tylko 3 godziny. Kto wie, może wezmę nawet pancerz.



Zdjęcia udostępnione przez Krzysztofa Kellnera :)


 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2018




Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 11,457,995 unikalne wizyty