Sojusznicy Satine
 
Czy pamiętacie Almeca, Premiera Mandalory?Albo Pre Vizslę, gubernatora Concordii?Albo Tala Merrika, senatora z Kalevali, rodzimej planety Satine?Nie wspominając już o samej Bo-Katan

Z jednej strony trudno nie współczuć Satine, skoro ludzie, których uważała za sojuszników - a nawet i przyjaciół - właściwie zdradzili ją jeden za drugim w bardzo krótkim czasie. Z drugiej jednak strony, zastanawia mnie czy księżna Mandalory była taka bezradna i/lub naiwna by aż tylu zdrajców znalazło się w jej najbliższym gronie, czy to oni byli tak wytwornymi kłamcami? Pre wszak przez lata udawał skutecznie "prawdziwego" zwolennika Nowych Mandalorian, zaś Almec dopiero(?) w momencie kryzysu działał dla własnej korzyści i z chciwości. Czy coś ważnego wydarzyło się na przestrzeni animowanych sezonów, że ludzie jak Merrik tak ochoczo ją zdradzili?

Oczywiście, rozumiem, że ich zdrady wobec Satine (Nowych Mandalorian) stanowiły ważną część wątków historii Wojen Klonów, jednakże rząd księżnej, a przez to ona sama jako władca, zostały przedstawione w złym świetle.


Hashhana 

Komentarze
 
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
 

Dodaj komentarz
 
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,680,256 unikalne wizyty