Star Wars: Galaxy of Heroes
 
Star Wars: Galaxy of Heroes to cyfrowa karcianka z postaciami ze świata Gwiezdnych Wojen w roli głównej.
Tytuł ten został oficjalnie zapowiedziany podczas targów E3 2015. Umożliwia tworzenie talii składającej się z postaci i droidów znanych z tego kultowego uniwersum. W grze znajdą się bohaterowie oryginalnej trylogii, jak i postacie znane z pozostałych dwóch trylogii; prequeli i sequeli, telewizyjnych seriali animowanych pt. The Clone Wars, Rebelianci, serialu The Mandalorian, najnowszej produkcji Disneya: Bad Batch oraz znanych i lubianych przez ogrom fanów gier KOTOR i KOTOR2.

Star Wars: Galaxy of Heroes powstało z myślą o urządzeniach mobilnych i operuje w modelu free-to-play, pay to win.


Fabuła


W Star Wars: Galaxy of Heroes gracze kolekcjonują słynne postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen, a następnie za ich pomocą toczą bitwy. Produkcja wykorzystuje motywy z wszystkich produkcji wchodzących w skład najnowszego wcielenia uniwersum. Otrzymujemy więc okazję dowodzenia ulubionymi postaciami.


Mechanika


Star Wars: Galaxy of Heroes koncentruje się na gromadzeniu bohaterów i dowodzeniu nimi podczas turowych bitew. Potyczki przypominają typowe RPG-i, ale całość ogranicza się tylko do walki i nie uświadczymy tutaj żadnej eksploracji. Każdy wojownik dysponuje unikalnymi zdolnościami i atakami. Nie zabrakło także systemu rozwoju, pozwalającego na ulepszanie statystyk oraz umiejętności naszych podwładnych. Istotną rolę odgrywa również dobieranie odpowiedniego ekwipunku. Gracze nie mogą tworzyć drużyn zawierających postacie należące zarówno do jasnej, jak i ciemnej strony Mocy – konieczne jest opracowanie kilku odrębnych oddziałów, a potem modyfikowanie ich składów zależnie od tego, z kim przyjdzie nam się zmierzyć.


Tryby gry


Star Wars: Galaxy of Heroes pozwala nam walczyć ze sztuczną inteligencją podczas misji fabularnych oraz zmierzyć się z innymi graczami w ramach trybu PvP. Dostępny jest także moduł treningowy wykorzystujący hologramy, który umożliwia nam przetestowanie składów drużyn przed wystawieniem ich do prawdziwej walki.
Wśród frakcji postaci mamy kategorie „Mandalorian” w której skład wchodzą takie postaci jak: Jango Fett, Sabine Wren, Gar Saxon, Imperial Commando, The Mandalorian – Din w swojej pierwszej odsłonie z S1E1, The Mandalorian (Beskar Armor), Mandalorian Armorer, Bo-Katan Kryze, Canderous Ordo.
Każda z tych postaci ma unikatowe umiejętności które fani na pewno rozpoznają i docenią.


Opracował: Vaas

 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Kontakt: kontakt@mandayaim.com
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 21,934,903 unikalne wizyty