Relacja Star Wars Day w Żninie
 
>Okiem Shaggiego:
W dniu 20 kwietnia odbył się Star Wars Day w Żnińskiej cukrowni. Był to mój pierwszy raz na tym evencie i muszę przyznać, że bawiłem się bardzo dobrze. Impreza jest nieduży ale ma spory potencjał.

Event zaczynał się w sobotę rano a na miejsce przyjechałem z Szychą z 501 legionu była to miła odmiana ponieważ zwykle jeżdżę na konwenty pociągami, tu niestety nie ma połączenia ale przynajmniej mogłem porozmawiać po drodze z innym fanem Star Wars. Już podczas podróży zaczęło mocno padać na całe szczęcie impreza jest na terenie magazynu cukrowni i nie było na dworze żadnych atrakcji. Pierwszym punktem programu był przemarsz cosplayerów, niestety większość naszych Mandalorian się na niego spóźniła i tylko ja wziąłem w nim udział ale przez zamieszanie jakie było tuż przed przemarszem zapomniałem hełmu. Później bylo uroczyste rozpoczęcie imprezy po którym legioniści wręczyli certyfikaty nowym członkom a ja wróciłem po hełm i pogoniłem naszą ekipę by wyszła bo szykowaliśmy niespodziankę dla naszego Mandalora Marika. Jak wróciłem to zostałem zaproszony na scenę z której wręczyłem naszemu Mandalorowi który dzien wcześniej miał urodziny nasz prezent którym był DarkSaber i zaśpiewaliśmy Mu "sto lat".

Następne kilka godzin minęło mi bardzo szybko na rozmowach z innymi fanami, walkach na miecze świetlne i oglądaniem cudownych wystaw. Nim się spostrzeglem zrobila się 14 rozpoczęła się prelekcja Marika o Mandalorianach. Po prelekcji porobiliśmy jeszcze kilka grupowych zdjęć i niestety musiałem się wracać do domu.

Podsumowując impreza bardzo mi się podobała, dobrze było zobaczyć tylu fanów i móc z nimi porozmawiać. Za rok na pewno również będę chciał się wybrać na kolejną edycję.
 

Komentarze
 
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
 

Dodaj komentarz
 
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Kontakt: kontakt@mandayaim.com
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 22,244,060 unikalne wizyty