Członek: Ne\'tra verd
 
Imię: Ne'tra verd
Pseudonim artystyczny: ARAKYEL
Kryptonim operacyjny: Ne'tra verd
Ranga:
Planeta pochodzenia: Dxun
Kolor oczu:: zielony
Kolor włosów: ciemny kasztan

Ne'tra verd stracił rodziców gdy był zaledwie 2 letnim dzieckiem więc nie zdążył ich poznać. Przygarnięty przez dziadka spędził dzieciństwo na Dxun w obozie Mandalorian.
Jego dziadek był weteranem wielu wojen, z racji doświadczenia, umiejętności oraz wieku był więc nauczycielem i trenerem sztuk wojennych. Mimo iż początkowo Ne'tra verd nie wykazywał chęci ani zainteresowania by stać się wojownikiem, to bardzo szybko opanował trudną sztukę walki. W wieku 14 lat dusza młodego wojownika zapragnęła przygody a chęć poznania rzuciła go w odległe światy.
Ne'tra verd wstąpił do akademii imperialnej i został wcielony do specjalnej jednostki służącej na Tatooine, przez swoją inteligencję i waleczność awansował do rangi oficera już w wieku 19 lat.
Jednak jego służba dla imperium nie trwała długo, nie dla niego było podporządkowanie i bezmyślne wykonywanie rozkazów, znów poczuł zew przygody. Tułając się po dalekich rubieżach szukał odpowiedniego zajęcia. Nie unikał nigdy potyczek ani walki nie raz był królem ringu. Imał się różnych zawodów od drobnych robót, przemytu, porwań statków po zlecenia na głowy.
Jednak dopiero praca ochroniarza ważnych person przyniosła mu prawdziwą satysfakcję. Po śmierci dziadka wrócił na Dxun przejmując jego obowiązki.
Więc trochę o mnie prywatnie: Mam na imię Krzysiek, mieszkam w Warszawie z wykształcenia jestem inżynierem środowiska. Urodziłem się w roku smoka 1976.
Gwiezdnymi wojnami interesowałem się już w od najmłodszych lat kolekcjonując prlowskie figurki z serii S.W.. Moje zainteresowania powyższą tematyką wróciły zwielokrotnione gdy dowiedziałem się o istnieniu 501 st. Rok póżniej to jest 2009 wstąpiłem w szeregi jako TD-7614.
Wraz z powrotem zainteresowań tematyką S.W. zaczeła się moja przygoda z modelarstwem, od tamtej pory dłubie mniej lub bardziej udane dzieła w skali 1:1. Posiadam pare wiekszych osiągnięc na swoim koncie jak hełm szturmowca czy też DLT-21.
Prócz SW interesuje się prawie wszystkim głownie:
Horrorem
Muzyką metalową
i Sztuką
często zmieniam zainteresowania ale powyższe są stałe
Strona niestety w tej chwili nie działa więc jak znów ruszy z chęcią zamieszcze linka.
Kontakt:
GG: 397 41 51
e-mail: sandprop@gmail.com


Przebieg służby:
Kwiecień 2010 - przyjęcie do M`y w stopniu Mando`evaar
Październik 2010 - Awans na Mando`adAktywność Fandomowa:
StarForce 2011 (Trooping nie-Mando)
Astrofestiwal 2012 (Trooping nie-Mando)
StarForce 2012 (Trooping nie-Mando)
Fantastyczna noc muzeów (Trooping nie-Mando)
Dzień dziecka 2013 Warszawa (Trooping nie-Mando)
StarForce 2013 (Trooping nie-Mando)

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,680,226 unikalne wizyty