Członek: Ornin
 
Imię: Ornin
Pseudonim artystyczny: Arneun
Kryptonim operacyjny: Eyaytir
Ranga: Mando`ad
Planeta pochodzenia: Przestrzeń kosmiczna
Kolor oczu:: niebieskie
Kolor włosów: czarne

Drzwi do pomieszczenia w którym się ukrywałem otworzyły się. Moje zaskoczenie było tym większe że odsłoniły postać celującą do mnie z blastera. To musiała być kapitan tego statku.
Widziałem ją wcześniej jak z niego wchodziła. Ale teraz miała na sobie zbroję. Po krótkiej chwili wpatrywania się rozpoznałem w niej mandaloriański pancerz. Słyszałem o nich. Raz nawet widziałem, na korytarzach stacji.
Przekonanie jej żeby pozwoliła mi uciec na jej statku nie było trudne. Nie wydawała się lubić handlarzy i właścicieli niewolników.
Po tym jak odlecieliśmy poprosiła żebym opowiedział jej jak się znalazłem w jej statku.
Powiedziałem jej wszystko, całą moją historię odkąd rodzice sprzedali mnie w niewolę. Zaskoczyła mnie wyrażając uznanie dla cierpliwości przy doborze odpowiedniego statku do ucieczki.
Zaproponowała mi adopcję. Cóż… mając 14 standardowych lat nikt nie brałby mnie poważnie. Nawet gdybym był mistrzem mechaniki i elektroniki.
Wspomniała tylko że to nie będzie łatwe. Zgodziłem się w ciemno. To niekoniecznie był dobry wybór.
Dowiedziałem się o tym już po chwili kiedy kazała mi wykonywać proste ćwiczenia. “Podciągnij się na tym drążku, i utrzymaj dopóki masz siłę” - to zdanie rozpoczęło morderczy trening. Podobno miałem być gotowy. Nie wiedziałem na co, ale już po paru standardowych miesiącach dorównywałem jej kroku w biegu (ona nosiła ciężarki i zbroję). Właściwie wszystkie ćwiczenia robiła z obciążeniami. Ja nie, a i tak była szybsza, silniejsza i bardziej zwinna.
Kiedy się jej o to spytałem odparła że właśnie po to ćwiczę, żeby móc dotrzymać jej kroku. I kiedyś przegonić. Ale przede wszystkim żeby zarabiać.
I tak zostałem Mando. Bez zbroi, bez hełmu, ba, nawet bez własnego blastera. Ale już wtedy zrobiła ze mnie wojownika.
Zapatrzony w dobre historie introwertyk. I dobrą muzykę (staram się nie dyskredytować żadnego gatunku) - z preferencjami skierowanymi w stronę szeroko pojętego rocka.


Nie lubiący mówić o sobie.

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 16,584,530 unikalne wizyty