Członek: Raith
 
Imię: Raith
Pseudonim artystyczny: Aysorth
Kryptonim operacyjny: Eyayah
Ranga:
Planeta pochodzenia: Budpock
Kolor oczu:: niebieskie
Kolor włosów: blond

Historia:
Raith pochodzi z niezbyt bogatej, ale zżytej mandaloriańskiej rodziny. W zasadzie bardzo niewiele wiadomo o jego młodych latach. Ze szczątków informacji, które przekazał, można wywnioskować, że stracił ojca dość wcześnie. Choć wielu to dziwi, wiadomo, że przez jakiś czas przebywał na Ossus, gdzie szkolił się na Jedi, jednak zaraz po przyjęciu na Padawana odkrył, że to nie jego powołanie i odszedł z akademii. Po tym wydarzeniu imał się różnych zajęć - najczęściej oczywiście związanych z wojaczką - dopóki nie spotkał grupy Mandalorian. Wtedy postanowił przyłączyć się do nich, aby wspierać kulturę swojego ludu. Już jako członek Manda`Yaim oddał się fachowi Zbrojmistrza, aby pomagać innym Mandalorianom z ich zbroją, sprzętem i dzielić się posiadaną wiedzą.

Charakter:
Raith jest uważany przez towarzyszy za wyjątkowo spokojną, żeby nie powiedzieć apatyczną osobę. Nie lubi rozwiązań siłowych, ale ma świadomość, że czasem tylko one mogą pomóc. Ma kilku przyjaciół, którym ufa niemalże we wszystkim i stara się im odwdzięczać taką samą wiernością. Wręcz uwielbia ciche podejścia do przeciwnika, walkę wręcz i kamuflaż. Mimo tego czasem zdarza mu się korzystać z ciężkiej broni i ładunków wybuchowych.

Ekwipunek:
Zbudowana samodzielnie od podstaw Mandaloriańska zbroja bez zbędnych dodatków . Ciemne kolory ułatwiające kamuflaż i ukrycie w większości sytuacji. Rozbudowany system komunikacji i podtrzymywania funkcji życiowych oszczędny w poborze energii. Jeśli wie, że sytuacja na to pozwala, zakłada też czarną kamę, którą jednak można szybko i łatwo odrzucić. Mimo dobrego przylegania do ciała zbroja nie ogranicza w żaden sposób swobody ruchów dzięki odpowiednio umiejscowionym płytom. Jako broni podręcznej najczęściej używa własnoręcznie samodzielnie przerobionego blastera DC-17, choć ma w swojej kolekcji wiele innych rodzajów broni.

Raith to bestia o bardzo skomplikowanym charakterze - niektórzy twierdzą, że jest złośliwy, inni, że spostrzegawczy. Tak naprawdę wszyscy (z nielicznymi wyjątkami), którzy odkryli o nim prawdę, zniknęli w tajemniczych okolicznościach lub po prostu zwariowali. Związany z Mandalorianami od około roku, fanem SW jest od kilku lat, z mniejszymi czy większymi przerwami. Jego zainteresowania są bardzo rozległe, od gotowania przez elektronikę do filozofii. Do ulubionej muzyki Raitha zaliczają się tacy twórcy jak Hans Zimmer, Hammerfall, Aerosmith i Helloween. Toleruje jednak wszystkie gatunki, jeżeli nie są kiczem tworzonym dla kasy lub popularności.

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,702,498 unikalne wizyty