Członek: Equuiteremh ran Saan
 
Imię: Equuiteremh ran Saan
Pseudonim artystyczny: Equuiteremh
Kryptonim operacyjny: Solus
Ranga: Mando`ad
Planeta pochodzenia: Alderaan
Kolor oczu:: zielone
Kolor włosów: czarne

O jego młodości niewiele wiadomo. Urodził się Mandalorianinem, ale miał nieco odmienne podglądy od swoich rodziców. Jakie? Najprościej opisując, w pierwszych dniach swojej dorosłości mógł oglądać konflikt znany jako Wojny mandaloriańskie. Jego rodzice poszli pod szyld Straży Śmierci, on postanowił walczyć po drugiej stronie. Brał udział w wielu bitwach, także w tej o Malachor IV. Po tych wszystkich wydarzeniach stwierdził, że pozostawanie wśród reszty Mandalorian nie ma sensu. Sądził, że bycie Mandalorianinem niewiele już zaczyna świadczyć, twierdził, że są to zwyczajni łowcy nagród, którzy mało już są związani ze swoją kulturą czy zasadami, jedyne co z Mandalorian im zostało to ogólne zdolności i zbroja.

Nie chcąc być zwykłym, jak twierdził, barbarzyńcą przez wiele lat krążył jako zwiadowca, nigdy nawet nie chciał słuchać o nowinkach ze swojego ludu. Jego podróż objęła prawie całą Galaktykę, włącznie z Nieznanym Obszarem. Zwiedzał Kashyyyk, Telos, Taris, Ondreon, Manaan, także Lehon... Wiele tych planet było, na wcześniej wspomnianych spędził najwięcej czasu i tam też zdobył najwięcej zdolności. Wybrał się też raz na Naboo, ze względu na opowieści o pięknej Krainie Jezior. Tam poznał Anruę, kobietę rasy ludzkiej. Niebędąca mandalarionką dziewczyna wywarła na nim ogromne wrażenie, które zaczęło pobudzać uczucia. Było potem kilka bardziej 'prywatnych' spotkań, na których w zasadzie się skończyło. Z różnych aspektów woleli to ukrywać, a Anrua po jakimś czasie zniknęła. Próbował jej szukać, jednak na marne. W psychice powstało coś dziwnego, co sprawiło, że postanowił na Naboo nigdy nie wracać.

Podczas swych podróży był opanowany, często poszukiwał rozwiązań innych niż walka a nawet gdy negocjacje się nie udawały, a wiedział, że kogoś się musi pozbyć – między innymi na brak towarzyszy – zawsze poszukiwał i tu alternatywnych rozwiązań niż spust blastera, często ciche zabójstwa podczas spacerów swoich ofiar, trutki itd. Nie wyklucza to jednak faktu, iż z blastera korzystał. Korzystał i to w zasadzie często.

Rezultaty jego podróży nie obejmują tylko i wyłącznie zdolności bojowych. Rozwinął się w sposób umysłowy, poznał wiele kultur, jego pilotaż stał się także znacznie lepszy, stał się także jeszcze lepszym technikiem.

Dowiedział się też trochę o sobie. Chociażby fakt, że jeden z Jedi, po kilku spotkaniach oraz po pewnej pomocy Equuiteremha, rycerz stwierdził, że ten może być „istotą wrażliwą na Moc”. Ten informację zaniechał, raczej nigdy nie interesowała go droga Jedi, tamtejsze zasady uważał za strasznie ograniczające i utrudniające życie. Dowiedział się także, że pochodzi z innej planety niż tej, na której się wychowywał.

Jak podróżował musiał mieć statek. Latał autorskim statkiem, który nazwał Kothon. Od wyruszenia do mniej więcej połowy swojej podróży latał ze swoim mandaloriańskim przyjacielem Yaura`he. Ten jednak zginął podczas strzelaniny na Nar Shaddaa. Posiadał droida R4. Statek wyposażony w hiper napęd klasy drugiej, dwa działka blasterowe, długi na ok. 20m mieścił pięć osób. Z wyglądu przypominał nieco T-16.

Do zakończenia podróży przekonał go fakt, że ktoś próbuje z Mandalorian zrobić to czym być powinni...
Przebieg służby:
Październik 2010 - przyjęcie do M`y w stopniu Mando`evaar
Listopad 2010 - Awans na Mando`adAktywność programistyczna:
Szereg modyfikacji skryptu strony i forum, w tym systemy wyświetlania/zarządzania profilami członków, recenzjami, cytatami, galerią i tym podobne.


Aktywność Fandomowa:
Pyrkon 2014
Recenzje:
Republic Commando
Boba Fett: Wróg Imperium

Tłumaczenie:
FAQ Karen Traviss (współtłumaczenie)

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,693,131 unikalne wizyty