Członek: KAL
 
Imię: KAL
Pseudonim artystyczny: Kal Ashi
Kryptonim operacyjny: Strill
Ranga: Ori Ramikad
Planeta pochodzenia: Doan
Kolor oczu:: Żółto czerwone
Kolor włosów: brak

Pitt Gellb
Pochodzenie: Górnicza planeta Doan
Podczas ucieczki z Doan, Pitt i jego rodzice rozbili się na planecie, której nie było na żadnych mapach. Jak później się okazało była to Varl, uznana za mityczną planetę Huttów. Na ich nieszczęście planeta istniała.... Z tej katastrfoy ocalał tylko Pitt. Po kilku dniach koczowania w wraku statku na 10- cio letniego Pitta natknęła się łowczyni Beten Ashi, wynajęta prze Huttów.
Varl jako planeta uznana za mit i nie istniejąca na żadnej z map galaktyki, była idealną kryjówką dla łowcy nagród o takiej reputacji jak Beten, mając mocno rozwiniętą siatkę informatorów Beten dostawała najwięcej zleceń, tym samym nawiązując kontakty ze swymi zleceniodawcami przez swych informatorów, była wręcz nie do schwytania. Była mistrzynią władania białą bronią przez co miała przydomek cichego zabójcy.Zawsze powtarzała Pittowi..... " blaster to ostateczność ". Uczyła Pitta władać kad, a kiedy ten doprowadził do perfekcji sztukę fechtunku, nazwała go Kal, wówczas to usłyszał też słowa, których nie zapomni do końca życia... "Ni kyr'tayl gai sa'ad ". Beten dała mu nowe imię a teraz i swoje nazwisko.
Kal zainspirowany językiem w którym Beten wypowiedziała te słowa zaczął ją wypytywać o planetę z której pochodzi i o zwyczaje na niej, w końcu postanowił polecieć na Manda`yaim by odnaleźć nową rodzinę lub założyć własną.
Specjalnym talentem Kala było konstruowanie i podkładanie ładunków wybuchowych a robił to z taką precyzją, że po zdetonowaniu nie zostawało nic oprócz osmolonej plamy w miejscu detonacji.
Pewnego dnia dostał zlecenie od barczystego mężczyzny na zlikwidowanie kilku Iktochi, mężczyzna opisał mu cel, Kal zauważył że w opisie mężczyzna powiedział o zdolnościach przewidywania przyszłości. Tym miał się nie martwić, o to miał się zatroszczyć ów nieznajomy.
Podczas akcji okazało się, że to nie Iktochi a siedmiu Jetii a jego zleceniodawca to darjetii ( sith ). anim Kal dotarł na Mandalorę jego wyczyn, który w rzeczywistości był podstępem sitha, został już legendą i nazwano Kala, Beroya Jetii, co nie było prawdą.
Po kilku dniach włóczenia się po kantynach w Keldabe, natknął sie na kogoś kto miał taki sam wizjer w buy`ce jak on. Przypomniał sobie jak Beten opowiadała mu o łowcach z lustrzanymi "T" wizjerami... to był Araxuss.
Po długich podchodach, udało się nawiązać kontakt gal, ori'skraan, riduur i...... Kal się rozgadał. Araxuss stwierdził, że Kal dał się wrobić i ciężko będzie to odkręcić, ale zna kogoś kto może mu pomóc. Kilka dni później Kal spotkał Desha Jerseya, no i zaczęło się.................................
O sobie... cóż .... po prostu nu`amyc ashi SW zainteresowany od......... lat 80`, wiem...., ale nie jetem aż taki stary :) Pochodzę z Rybnika tu też się urodziłem, tu mieszkam i tu pracuję. Krótko i na temat, osoby które poznaję zarażam dziwnym wirusem hihohotek nienaturalny :P Zwą mnie różnie -Uzi -Ritchie ( RICZI ) -Kal albo po prostu Rysiek oprócz SW ?.... wszystko co można przypłacić życiem :P Od survivalu po Power Kiting, przez kolarstwo górskie w wersji exstremalnej ( DH )
Przebieg służby:
Styczeń 2011 - przyjęcie do M`y w stopniu Mando`evaar
Maj 2011 - Awans na Mando`adPrzepisy kulinarne:
Nuna z orzechami w sosie sojowym
Plastry z roba na ostro
Roba kad janad
Bantha na ostro
Ryba smażona w cieście naleśnikowym
Zupa Grzybowa
Zupa Grzybowa


Aktywność Fandomowa:
Grojkon 2013 (Trooping)
Dni Fantastyki 2013 (Trooping)
Akcja w Jastrzębiu Zdroju (2013) (Trooping)
Copernicon 2013 (Trooping)
Fantasy Expo 2013 (Trooping)
Wystawa Modeli w Chorzowie (Trooping)
Pyrkon 2014 (Trooping)
SpaceCon 2014 (Trooping & Organizacja)

Aktywność Graficzna:
2 Prace w Galerii
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,174,929 unikalne wizyty