Członek: Kam Marev
 
Imię: Kam Marev
Pseudonim artystyczny: Kam Marev
Kryptonim operacyjny: Shev`la
Ranga: Mando`ad
Planeta pochodzenia: prawdopodobnie Mandalore
Kolor oczu:: piwne
Kolor włosów: czarne

Urodzony na Mandalorze Kam Marev pochodzi ze średniozamożnej rodziny żyjącej na farmie, na północnej półkuli tej planety. Chłopak widząc "czynnych" Mandalorian podczas wypadów z Ojcem do pobliskiego miasta, od małego chciał żyć tak jak oni. Mimo początkowych protestów Matki, Ojciec nauczył młodego Kama jak walczyć, czy to z użyciem broni, czy też wręcz. Kilka lat później rodzice chłopaka zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach. Marev niedługo po tym opuścił rodzinną posiadłość, wyszedł z domu i zniknął. Jakiś czas po bitwie o Yavin, Marev powrócił w czarnej mandaloriańskiej zbroi i zaistniał jako jeden z lepszych najemników na Zewnętrznych i Środkowych Rubieżach.

Niewiadomo nic o jego historii w okresie poprzedzającym kilka lat zniszczenie pierwszej Gwiazdy Śmierci. Na początku swojej kariery, podczas jednego z wypadów na Korelię w poszukiwaniu zatrudnienia, po chwili konwersacji z pewnym handlarzem pozyskał po niezwykle korzystnej cenie, stary prom desantowy typu Kappa. Mandalorianin ochrzcił go ?Wędrowiec? i w czasie wolnym dopieszczał go własnoręcznie, dostosowując prom do swoich potrzeb.

Kilka lat po fragmentacji Imperium, Kam wrócił na Mandalorę i osiedlił się w zrujnowanej, po latach nieobecności w rodzinnej posiadłości. W przeciągu ponad pół roku, Marev odnowił i rozbudował gospodarstwo. W tym samym czasie odnalazł na Mandalorze grupę mandalorian pod przywództwem niejakiego Immo, do której się przyłączył. Dzięki zarobionym kredytom, we współpracy z firmą MandalMotors całkowicie zmodernizował ?Wędrowca?.

Po kantynach krążą różne plotki dotyczące czarnej dziury w historii Mandalorianina. Mówi się, że nadzorował jakiś tajny projekt dla imperialców w Nieznanych Regionach, lub że szukał pozostałości z czasów Wojen Mandaloriańskich. Sam Kam stara się nie komentować żadnych pogłosek na swój temat. Podobno w podziemiach rodzinnej farmy odrestaurowuje starego droida bojowego ? Bes? uliika.
Witam, mam na imię Kacper, urodziłem się w 1993r. i mieszkam w Kołobrzegu. Gwiezdnymi Wojnami interesuję się od dłuższego czasu, choć dotychczas nie udzielałem się w społecznościach fanowskich. Głównie zajmowałem się kolekcjonowaniem książek i niektórych komiksów z uniwersum Star Wars. Mandalorianami głębiej zainteresowałem się, po zapoznawaniu się na bieżąco z serią Republic Commando. Przez ponad pięć lat byłem aktywnym członkiem ZHP i od czasu do czasu, dalej wspomagam lokalne akcje jako wolny strzelec. Jeśli chodzi o muzykę, to w moich upodobaniach przeważają rock i metal. Uwielbiam wędrówki po górach, jak i same góry(szczególne Bieszczady). Można powiedzieć, że prawie nałogowo oglądam anime. Poza tym, większość moich znajomych uważa mnie za płatnego zabójcę lub skrytego psychopatę.

Kontakt:
- gg: 2493275(rzadko bywam, najczęściej na niewidocznym);
- mail: kacmac@op.pl (równie rzadko przeze mnie odwiedzany);
Przebieg służby:
Maj 2011 - przyjęcie do M`y w stopniu Mando`evaar
Wrzesień 2012 - Awans na Mando`ad

Aktywność Fandomowa:
StarForce 2012 (Trooping)
Pyrkon 2013 (Trooping)
Pyrkon 2014 (Trooping)

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,702,896 unikalne wizyty