Członek: KatharSIS
 
Imię: KatharSIS
Pseudonim artystyczny: KatharSIS
Kryptonim operacyjny: x-x
Ranga:
Planeta pochodzenia: Bespin
Kolor oczu:: piwne
Kolor włosów: brązowe

KatharSiS urodził się na Bespinie w roku 27BBY . Miał brązowe włosy i piwne oczy. Pochodził z ubogiej rodziny- matka zajmowała się domem , a ojciec był górnikiem. Jako, że rodzice nie mieli czasu się nim zajmować Katharsis zaczął się zapuszczać w różne nieciekawe miejsca planety. Podczas takich wycieczek poznał Gunganina- łowcę nagród , który nazywał się Kleef . Ten zauważył potencjał chłopaka i przygarnął go pod swoje skrzydła. Nauczył go posługiwania się blasterem oraz wiele z dziedziny mechaniki i elektroniki.
W 3 miesiącu ich znajomości Katharsis i Kleef odwiedził Czopa, mandalorianin. Widząc jak chłopak rośnie w siłę , chciał go też nauczyć honoru .
Od tamtego spotkania chłopak był częstym gościem Mandalorianina. Ten nauczył go kodeksu honorowego oraz historii Mandalorian. Miał go niemal za syna.
Niestety Katharsis zauważył, że jego bracia zaczęli zniżać się do czynów niezgodnych z kodeksem. Zgodnie z wewnętrznym poczuciem honoru Katharsis odszedł i pożegnawszy się z rodzicami 15 letni chłopak odleciał z planety. Przez trzy lata chłopak zwiedzał galaktykę zarabiając z dorywczych prac. Gdy przebywał na Tatooine spotkał w kantynie jednego z jego dawnych braci z Bespinu. Niestety był on chory.
Katharsis zaopiekował się nim i gdy ten konał podarował chłopakowi swoją zbroję. Młody Mandalorianin odleciał i udał się na Raxus Prime gdzie przez rok przebywał ćwicząc swoje zdolności strzeleckie oraz dokonując modyfikacji swojej zbroi. W czasie swojego pobytu Katharsis zdobył karabin snajperski, który zastąpił jego blaster. Pod koniec swojego pobytu chłopak włamał się do imperialnej stoczni i ukradł prototypowy myśliwiec, którym odleciał z planety.
Od tamtej pory pracował jako łowca nagród. Jego przydomek Katharsis wziął się stąd , że zawsze jak zabijał zleconego mówił, że doznaje oczyszczenia. Gdy imperator upadł , nie dostawał już zleceń jako , że imperium było jego głównym zleceniodawcom i jego kariera upadła.
Znowu udał się na Tatooine i po raz kolejny spotkał tam mandalorianina. Tym razem był to jeden z mandaloriańskich protektorów. Słyszał on o KatharSiSie i wiedział on o jego edukacji na Bespinie. Zaproponował mu dołączenie do nich na co chłopak z chęcią przystał.
Od tamtej pory Katharsis walczył u ich boku do końca swych dni.
Nazywam się Miłosz i mam 17 lat. Ucze się w Śląskich Technicznych Zakładach Naukowych na profilu technik elektronik. Interesuje się komputerami, SW oraz literaturą Tolkiena. SW interesuje się odkąd pamiętam, mandalorianami od czasu przejścia pierwszej części KotORa.
Przebieg służby:
Październik 2010 - przyjęcie do M`y w stopniu Mando`evaar
Maj 2011 - Awans na Mando`adTłumaczenia:
Wywiad z Davem Filonim
Teksty J.J. Millera dotyczące RSR (współtłumaczenie)

Aktywność Fandomowa:
StarForce 2011
StarForce 2012 (Trooping)
5 urodziny TISW, Manda`yaim i Sugaty (Trooping)
Pyrkon 2013 (Trooping)
Grojkon 2013 (Trooping)
Wałbrzych 2013 (Trooping)
Krakon 2013 (Trooping)
Akcja w Jastrzębiu Zdroju (2013) (Trooping)
Copernicon 2013 (Trooping)
Fantasy Expo 2013 (Trooping)
Wystawa Modeli w Chorzowie (Trooping)
StarForce 2013 (Trooping)
SpaceCon 2014


Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,693,205 unikalne wizyty