Członek: Laira Me`senruus
 
Imię: Laira Me`senruus
Pseudonim artystyczny: Lirway
Kryptonim operacyjny: Lirway
Ranga: Mando`ad
Planeta pochodzenia: Coruscant
Kolor oczu:: szary
Kolor włosów: blond

Dni, godziny i minuty w życiu Lirway mijały powoli, a w jej codzienność zaczęła wkradać się swego rodzaju rutyna, opierająca się głównie na nauce, spaniu, a od czasu do czasu nabazgraniu czegoś na kawałku flimsiplastu. Wszystko zmieniło się jednak pewnego pamiętnego dnia. Lirway leżała właśnie w łóżku, czytając, a właściwie próbując czytać. Dlaczego próbując? Ponieważ chwilę wcześniej do domu wszedł jej tata, dość głośno z kimś rozmawiając. No właśnie – z kimś. Ten głos dziewczyna słyszała pierwszy raz. Zaciekawiona, odłożyła cyfronotes i wyszła z pokoju. W korytarzu wraz z jej ojcem stał obcy mężczyzna w zielonej zbroi. Nieznajomy szybko został ba`vodu o imieniu Verd.

Jeszcze bardziej zaskakujące było jednak to, co zdarzyło się cztery miesiące później. Jak zazwyczaj, tego dnia do domu Lirway zawitał zdecydowanie ulubiony wujek. Tym razem jednak, zaraz po powitaniu, dziewczyna została wysłana przez ojca do pokoju. Udała się do siebie, jednak po paru minutach do jej pokoju zawitali wujek wraz z tatą. Oznajmili jej, że będzie musiała przenieść się wraz z wujkiem na Mandalorę. Po dość długich namowach w końcu udało się ją przekonać do wyjazdu. Mimo, że wielokrotnie pytała, nie udało jej się zdobyć od dorosłych informacji o powodach tej decyzji.

Przeniosła się. Przeniosła się na Mandalorę, gdzie zaczęła nowe życie na nowych zasadach – jako Mandalorianka. Do dziś nie traci nadziei, że kiedyś pozna prawdę o tym, co zmusiło ją do opuszczenia domu.


Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,680,348 unikalne wizyty