Członek: Piner Tor
 
Imię: Piner Tor
Pseudonim artystyczny: Piner Tor
Kryptonim operacyjny: x-x
Ranga:
Planeta pochodzenia: Mandalore
Kolor oczu:: niebieskie
Kolor włosów: Blond-rude

POCZĄTEK:
Urodziłem się w 28 BBY w rodzinie mandaloriańskiej na Manda`yaim. Moje dzieciństwo było trudne gdyż ojciec zatracił swój honor i poczucie przestrzegania Resol`nare, do tego dochodziło że nie miałem dosyć dużej tężyzny fizycznej co było częstym powodem szykan wobec mnie. Jednak moja matka wpoiła we mnie historię i kulturę Mando`ade co spowodowało że byłem dumny bycia Mandalorianinem. W wieku 8 lat tradycyjnie miałem rozpocząć szkolenie jednak nie u ojca a u mojego Ba`buira Nestora Wotana Tora. Mój buir w związku z tym później porzucił rodzinę a dla mnie stał się Dar`buirem.

ROZKWIT:
Moje szkolenie przypada na czasy wojen klonów, czas który mój Ba`buir uważał za najlepszy. Podczas treningu na Tatooine, Wotan zauważył że nie jestem silny ale nadrabiam to zwinnością i instynktem, przez co postanowił rozwijać w tym kierunku mój trening. Świetnie mi szła szermierka oraz umiejętność oceny sytuacji. Pierwszym poważnym zadaniem miało być schwytanie Nadiaka - rodniańskiego szpiega Jabby który go zdradził. Zlecenie otrzymaliśmy od samego Jabby. Szpiega nie trzeba było długo szukać. Ukrył się w Anchorhead wraz z najemnikami jako swą ochroną. Walka potoczyła się szybko i po naszej myśli. Poraniłem Nadiaka ale ostatecznie wraz z dziadkiem odeskortowaliśmy go do Jabby.
Wotan uznał że mój trening jest już skończony a ostatni etap odbędzie się na Suurji - planecie na której pare tysięcy lat temu armia Mandalora Ostatecznego pokonała armię Republiki i zwiadowców Rewanżystów. Jednak mój Ba`buir z powodu swojego podeszłego wieku umarł a mnie pozostało go pochować. Potem poleciałem na Galidraan gdzie na miejscu dawnej bitwy odnalazłem miecz swietly Jetiise. Poleciałem więc na Coruscant aby zmodyfikować miecz i zdobyć więcej informacji o historii Mandalorian. Na rękojeści miecza umieściłem inskrypcję w Mando`a : Dos ijaat oyacyir. W trakcie poszukiwań interesujących mnie danych spotkałem mojego brata Adenna i jego przyjaciela Egzara Horna. Właśnie od Adenna dowiedziałem się o porzuceniu rodziny przez ojca oraz o chęci zemsty na nim. Podarowałem Adennowi statek o nazwie "Gea`tua". I razem polecieliśmy na Taris gdzie ukrywał się nasz dar`buir. Po drodze wysłałem trochę kredytów matce i zacząłem nauczać o naszej historii Egzara. Po przybyciu na Taris odnaleźliśmy mieszkanie naszego byłego ojca i po skrępowaniu go zadałem mu pytanie:dlaczego? Ponieważ nie uzyskałem odpowiedzi Adenn powiedział do niego dar`buir a ja to powtórzyłem. Przyczepiliśmy do niego bombę i odeszliśmy na bezpieczną odległość po czym zdetonowaliśmy ładunek. Egzar nie rozumiejąc całej sytuacji poprosił mnie o wytłumaczenie. Nie tylko mu to wytłumaczyłem ale przyjąłem go na swego syna. Po czym odlecieliśmy na Manda`yaim z zamiarem odtworzenia klanu Tor i na służbę nowemu Mandalorowi.
Rok to chwalebny gdy Rosjan zastępy opuściły kraj nad Wisłą legły. Tak urodziłem się 26 Października 1992 roku w Warszawie już w wolnej Polsce.
Gwiezdne wojny fascynowały mnie od obejrzenia Imperium kontratakuje na Polsacie. A oto w skrócie Piner/Paweł:
1) Oprócz SW bardziej interesuję się HISTORIĄ. Do tego stopnia że nazywają mnie ekspertem i historykiem.
2) Interesuje mnie również polityka.
3) Lubię różne SF i Fantasty.
4) Nie nienawidzę szkół ( głównie systemu edukacyjnego) nie uczę się jakoś źle ale uważam że ze szkoły uczymy się jedynie 30 % ze 100.
5) Główny wróg: matma
6) Trenuje amatorsko szermierkę wraz z innymi członkami klanu Tor ( wymyśliłem i opracowałem własny cios: Zwód Pinera.
7) I to wszystko ( no jeszcze uwielbiam Coca-colę i produkty Wedla)
Przebieg służby:
Październik 2011 - przyjęcie do M`y w stopniu Mando`evaar
Czerwiec 2012 - Awans na Mando`adAktywność Fandomowa:
Służewakcji 2012
Avangarda 2014
Publicystyka:
Zapomniany splendor
Montross Zdrajca!!! Ale czy na pewno?
Garrus Vakarian - Mandalorianin?Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,680,125 unikalne wizyty