Członek: RexVao
 
Imię: RexVao
Pseudonim artystyczny: Rex
Kryptonim operacyjny: atin'la
Ranga:
Planeta pochodzenia: Telerath
Kolor oczu:: szare
Kolor włosów: brązowe

Rex Vao urodził się w 2 ABY na bogatej bankowej planecie Telerath. Rodzice Rexa byli właścicielami znanego międzyplanetarnego banku, przez co cała rodzina posiadała niebywale wielki majątek. Pomimo wielu spraw Tress i Lorenn Vao nie zapominali o synu i poświęcali mu każdą wolną chwilę. Ojciec i matka młodego Rexa kochali podróżować i kiedy tylko nadarzała się taka okazja wylatywali w podróże, które nie rzadko ciągnęły się miesiącami. Gdy właściciele z synem byli na urlopie, władzę w banku przejmował daleki kuzyn Tressa imieniem Qentrao. Jednak Qentrao nie wystarczyło zaufanie, miłość rodziny i wysoka pensja. Gdy tylko właściciele z malutkim synkiem wylecieli na wakacje, żądny władzy kuzyn wynajął mandaloriańskiego łowcę nagród zwanego Klixer. Klixer z łatwością wdarł się na statek rodziny Vao i już miał zastrzelić Tressa i Lorenn, kiedy z szafki gdzie schował go ojciec - słysząc że ich statek jest atakowany - wyszedł dwuletni Rex i przytulił się do matki. Gdy mandalorianin zobaczył tą scenę przypomniał sobie, że sam nie posiada żadnej rodziny ani nawet potomka do wychowania na mando'ade. Zaproponował, że za niemałą sumę kredytów może upozorować ich śmierć, zbudować dla nich dom na Mandalorze i puścić ich wolno, ale oprócz kredytów muszą pozwolić Klixerowi wyszkolić małego Rexa na mandalorianina. Oboje Vao zgodzili się, ale zastrzegli sobie że poza treningiem i lekcjami z Klixerem, to oni będą zajmować się swoim synem. I tak Rex Vao żył przez następne dwadzieścia lat- szkolony i nauczany przez mandalorian, a wychowywany przez ojca i matkę.
Wszystko układało się normalnie.
Rex wykuł mandaloriański pancerz i razem ze swoim mentorem wykonywali różne zlecenia. Aż pewnego dnia na galaktykę najechali Yuuzhan Vongowie i rozpoczeli swoją piekielną inwazję. W pierwszych tygodniach wojny w trakcie walki z najeźdźcami zginął Klixer. Wtedy to, 23 letni Rex poprzysiągł, że nie spocznie dopóki Yuuzhanie nie zginą.
Przez następne cztery lata widziano młodego mandalorinina jak w swoim charakterystycznym pancerzu morduję setki najeźdźców na różnych polach bitew. Gdy wojna się skończyła Vao miał na swoim koncie prawie tysiąc zabitych Yuuzhan Vongów. Po wojnie Rex stał się na nowo zwykłym najemnikiem, który za odpowiednią cenę podejmował się jednych z najtrudniejszych zleceń w galaktyce.

Wyposażenie:
Rex Vao posiada czerwono-czarny pancerz z akcentami niebieskim i utrzymany w tych samych kolorach hełm. Ma kilka ulubionych broni bo lubi walczyć na różnych dystansach.
Rex posiada verpiński karabin snajperski którym szerzył spustoszenie w oddziałach Yuuzhan i eliminował wrogów jednego po drugim. W walkach na bliższych dystansach używa zmodyfikowanego karabinu blasterowego E-11 i krótkiego blastera nieznanej firmy. Gdy przychodzi mu walczyć na bardzo bliskich dystansach wtedy wykorzystuje do tego dłonie okute w rękawice lub nóż schowany w karwaszu. Oczywiście korzysta też z różnego rodzaju granatów oraz broni przejściowych. W pancerzu Vao'a są ukryte wyrzutnie strzałek, miotacz płomieni, lina z kotwiczką i wiele innych przydatnych gadżetów. Rex nie posiada jetpacka ponieważ uważa go za zbędny balast, a gdy potrzebny mu szybki środek transportu wtedy używa swojego śmiga.

Statek:
Vao posiada mocno zmodyfikowany i przystosowany do swoich potrzeb frachtowiec typu DeepWater. Frachtowiec zdobył na jednej z jego pierwszych misji i ciągle go usprawnia lub dostosowuję do swoich potrzeb. Rex nazwał statek "Di'kut"- nazwa mówi sama za siebie. "Di'kut" posiada dwie wyrzutnie torped protonowych, trzy cele w których przetrzymywać można nawet użytkowników mocy, nowoczesny system maskujący (przed radarami nie optycznie), porządne wojskowe działko i masę mniej lub bardziej przydatnych rzeczy, które nie były zamontowane fabrycznie.
Przebieg służby:
Wrzesień 2012 - przyjęcie do M`y w stopniu Mando`evaar
Grudzień 2012 - Awans na Mando`adAktywność Fandomowa:
StarForce 2012 (Trooping)
Pyrkon 2013 (Trooping)
StarForce 2013 (Trooping)

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,702,832 unikalne wizyty