Członek: Roach
 
Imię: Roach
Pseudonim artystyczny: Roach
Kryptonim operacyjny: x-x
Ranga:
Planeta pochodzenia: Kessel
Kolor oczu:: Niebieskie
Kolor włosów: Blond

Baren Kalmer urodził się na Kessel. Jego ojciec był mózgiem organizacji przemytników przyprawy. Nie miał dla niego dużo czasu, dlatego Baren wychowywał się wśród jego gwardii przybocznej. Zaprzyjaźnił się z jej dowódcą-Twi'lekiem o imieniu Awik. Ten nauczył go stylu walki Teräs Käsi, w którym był mistrzem, oraz posługiwania się blasterem.
W czasie jednego z lotów biznesowych, kiedy razem z ojcem byli na mostku, statek zaatakowała Straż Śmierci. Baren dostał zadanie oczyszczenia hangaru z dokujących w nim statków wroga. Razem z częścią straży, rzucił się w wir walki. Po 30 minutach w hangarze zostały tylko dymiące trupy członków Watachy. Dotarł jednak na mostek, w ty samym czasie, kiedy jeden z siepaczy Straży Śmierci dokonywał egzekucji jego ojca i Awika-przyjaciela i mentora.
Od tego czasu Baren zapałał nienawiścią do Straży. Po sprzedaży całej przyprawy, kupił statek, uzbrojenie i rozpoczął polowanie na członków Watachy. W czasie jednego z lotów, wraz z grupą najemników, dokonywał abordaży statku Straży. W więzieniu znalazł grupkę skrępowanych Mandalorian. Uwolnił ich i zawiózł na rodzinną Mandalorę. W czasie lotku Mandalorianie wiele opowiedzieli mu tradycji, historii i zwyczajach Mando. Mimo iż z początku nieufny, Baren był zafascynowany nowo poznanymi wojownikami. Kiedy dotarli do celu, postanowił się do nich przyłączyć i został Mandalorianinem.
Jego talent został dostrzeżony przez samego Jastera Mereela. Na jego zlecenie założył, grupę zwaną Aniołami Śmierci. Specjalizowała się w dwóch ulubionych dziedzinach walki Barena, czyli walce w zwarciu i lataniu.
Po śmierci Jastera dołączył do Jango i został Cuy'val darem. Uczył komandosów i dowódców walki wręcz i latania.

Uzbrojenie i walka:
Baren nie lubi walki na średnie dystanse. W jego podstawowym arsenale znajduje się karabin snajperski, jeszcze z czasów polowania na Straż, oraz dwa małe pistolety do walki na krótki dystans. Mimo iż był biegły w stylu Teräs Käsi, to używał też miecza z cortossis i 4 noży- dwóch w butach i dwóch w naramiennikach. W jego arsenale znajduje się tez wiele innych broni, jak na przykład rakiety termiczne, pistolet dźwiękowy czy cała gama granatów. Korzysta z nich jednak rzadko. Do latania służył mu plecak rakietowy z dodatkowym zbiornikiem paliwa, oraz buty repulsorowe dla lepszej manewrowości.
Mam na imię Mikołaj mieszkam w Skomielnej koło Rabki Zdrój. Gwiezdnymi Wojnami interesuję się już.....długo ;) Ale Mandalorianie to moja pasja od roku. Co robię w wolnym czasie? Dużo rzeczy. Między innymi chodzę po górach, wędkuję, trenuję Karate Tradycyjne, interesuję się terrarystyką (mam gekona), jestem zapalonym modelarzem, gram w Star Wars Miniatures (Republika Rebelia i Mando oczywiście :) oraz w Warhammera 40000 (Blood Angels). Chodzę do 3 gimnazjum...jeszcze.
Kontakt:
mikolaj.czyrnek@interia.pl
Przebieg służby:
Styczeń 2012 - przyjęcie do M`y w stopniu Mando`evaar
Czerwiec 2012 - Awans na Mando`adAktywność Encyklopedyczna:
Współtworzenie Encyklopedi Gier, teksty o:
LEGO Star Wars III: The Clone Wars i The Force Unleashed Ultimate Sith Edition.
Współtworzenie Encyklopedi Minisowej.

Aktywność Fandomowa:
StarForce 2012
StarForce 2013
Pyrkon 2014 (Trooping)

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 16,367,875 unikalne wizyty