Członek: Ari
 
Imię: Ari
Pseudonim artystyczny: Serim`ika
Kryptonim operacyjny: Jai'senaar
Ranga:
Planeta pochodzenia: Capza
Kolor oczu:: brązowy
Kolor włosów: nie dość, że blond, to ciemny

Z początku nikt nie mógłby zgadnąć, że drobna dziewczyna z podupadłego, acz w odległej przeszłości bogatego domu zostanie kiedyś zaakceptowana przez Mando'ade. Koniec końców, z rodziny pełnej wszelkich indywiduów wyniosła zainteresowanie wszystkim od wojska do pacyfizmu, od broni do sztuki, od przeszłości do odległej przyszłości i od nauki do czystej wiary. Coś jednak trzeba było wybrać. W entuzjastycznej podróży, wpierw po rodzinnej, tropikalnej Capzie, a w końcu po coraz odleglejszych i barwniejszych planetach zajmowała się dorywczo prawie wszystkim. Mimo to zawsze z rozrzewnieniem wspomina upalny klimat, jaskrawe kolory i korzenne smaki swojej planety, a także ogromne, latające gady, których głosy obcoświatowcy uważają, za najbardziej skrzekliwe z skrzeków, a Capziezanie za jedyny w swoim rodzaju rozpaczliwy śpiew.

Bliżej nie wspominane nigdy wydarzenia jednak sprawiły, że coraz częściej parała się tłuczeniem łbów, a nie marmuru, a malowała głównie herby na zbrojach. W tej chaotycznej i nowej sytuacji szybko poznała ludzi (i nie tylko), którzy przez wspólnie wykonywane z zapałem i inwencją zlecenia stali się jej bliżsi niż dawno zapomniana rodzina. Nowi bracia szybko zadbali o to, by Serim'ika nie zginęła przypadkiem jako aruetii.

Mając sporo cierpliwości i brak jakichkolwiek trwalszych zobowiązań od razu przyjęła ofertę, by zostać Cuv'val Dar. Dziesięć lat spędzonych na Kamino bardzo silnie odbiło się na jej życiowych zasadach, w których już na zawsze będzie miejsce na walkę za sklonowanych żołnierzy i sympatię dla niektórych Jetisee.

Gwiezdne Wojny znam od zawsze, są dla mnie elementem świata w takim samym stopniu jak trawa, mimo to zainteresowałam się nimi poważniej stosunkowo późno. W 2009 roku trafiłam przypadkiem na bożonarodzeniowe spotkanie Toruńskiego Imperium Star Wars i, o ironio, poprzez rozmawianie o Doktorze Who, a później Star Treku zadomowiłam się w fandomie na stałe. Wraz z przeniesieniem się do Warszawy zaczęłam aktywizować się nieco w Warszawskim Fandomie Star Wars "Centerpoint" jednak utrzymałam kontakty z Torunia i tym samym, w końcu po miesiącach, jak nie latach myślenia dołączyłam w lipcu 2013 roku do Manda'yaim.

Skąd ta zwłoka? Otóż Gwiezdne wojny nie definiują mojego życia, równie mocno interesuję się Star Trekiem, Battlestarem, czy Firefly'em, jeśli o te popularne fandomy chodzi. Kiedy zaczęłam czytać "Bezpośredni kontakt" od razu zachwyciłam się kulturą i obyczajami mandalorian, jednak to prosty fakt, tego, że wszyscy najlepsi ludzie jakich znałam byli w M'Y i poprzez postępowanie zgodne z Zasadami stawali się jeszcze lepsi sprawił, że z radością złożyłam podanie (z jeszcze większą świętowałam jego przyjęcie ^^).

Obecnie mieszkam w Warszawie i chodzę na tzw. Smoczą (liceum plastyczne), rzeźbię, rysuję, maluję, co tylko akurat jest potrzebne i choć sprawia mi to masę radości to moją prawdziwą pasją jest historia sztuki i historia. Co by nie było nudno równie mocno, choć mniej profesjonalnie, interesuję się astronomią i etyką maszyn. Wiecznie gdzieś biegam i jeżdżę i nieustannie marzę o tygodniach w puszczy, lub na rzece bez elektroniki (marzę, bo zazwyczaj znajduję na to dwa dni, a nie dwa tygodnie...).

Mój gust można określić w kilku słowach, jeśli mam coś polubić to musi to być: dobre, zabawne, optymistyczne i nieco epickie. Przykłady zewsząd? Ayreon, Blind Guardian, Bear McCreary (muzyka), Star Trek, Firefly, Sinbad (seriale), Zakochany Szekspir, Gwiezdny Pył, Atlas Chmur (filmy), John Ringo, Rudyard Kipling, Eoin Colfer (pisarze), Rafael, Hals, Mucha (malarze).

Przebieg służby:
Lipiec 2013 - przyjęcie do M`y w stopniu Mando`evaar
Sylwester 2013 - Awans na Mando`ad

Aktywność Fandomowa:
Celebration Europe II
Polcon 2013
Pożegnanie lata 2013
Copernicon 2013
StarForce 2013
Pyrkon 2014
Copernicon 2014
StarForce 2014


Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,702,856 unikalne wizyty