Członek: Ai Me`senruus
 
Imię: Ai Me`senruus
Pseudonim artystyczny: Sh`ehn
Kryptonim operacyjny: Kebiin
Ranga:
Planeta pochodzenia: Concordia
Kolor oczu:: piwny
Kolor włosów: karmelowy

Ojciec Ai był zabrackim inżynierem pracującym w jednym z kosmoportów na Concordii. W 16 BBY zatrudniająca go spółka została przejęta przez Imperium i przydzielona do budowy nowej bazy imperialnej. Nie minęło wiele czasu nim warunki pracy nieludzi pogorszyły się i zaczęła się fala masowych zwolnień. Zabrak, zmuszony do porzucenia dotychczasowej posady, wszedł we współpracę z kilkoma mandaloriańskimi klanami. Początkowo zajmował się konserwacją maszyn na farmach i umacnianiem słynnych mandaloriańskich twierdz - jednak po kilku latach związał się z tajnym przedsięwzięciem mającym na celu ponowne uruchomienie znajdujących się pod powierzchnią planety kopalni i eksploatację złóż beskaru. Praca maszyn wydobywczych wymagała stałego nadzoru - dlatego wraz z żoną zamieszkał w siedzibie zaprzyjaźnionego klanu, na którego ziemiach znajdowały się złoża. Dwie dekady później udziały w zyskach kopalni pozwoliły im kupić własny kawałek ziemi i rozpocząć budowę swojego domu-twierdzy.


Ai urodziła się w 2 ABY. Wychowywana w większym stopniu przez swoich mandaloriańskich sąsiadów niż przez wiecznie zajętych pracą rodziców, wrosła w kulturę Mandalorian. Całymi dniami bawiła się z rówieśnikami, ucząc się strzelania z blastera, konserwacji zbroi i walki wibroostrzem - a gdy podrosła, także dużo cięższym beskadem. W 20 ABY po raz pierwszy przywdziała własny beskar`gam. Jakiś czas później na stałe związała się z klanem Me`senruus.


Przez trzy lata pracowała jako łowca nagród, ale na prośbę ojca zrezygnowała z tego, kiedy w 22 ABY jej matka zginęła w wypadku śmigacza. Obecnie na co dzień zajmuje się handlem i naprawą używanych elementów beskar`gamu, próbami upieczenia perfekcyjnego uj`alayi oraz rozpieszczaniem swojego pittina. Od czasu do czasu jednak daje się namówić swoim Vode na pojedyncze zlecenia.
Oddam królestwo za kawę.

Przebieg służby:
Maj 2014 - przyjęcie do M`y w stopniu Mando`evaar
Kwiecień 2015 - Awans na Mando`ad


Publicystyka:
Bajka o bestii ognistej
Analiza i interpretacja "Vode an" w kontekście eschatologicznym
Uczestniczeniu w projekcie Okiem Manda`yaim
Poradniki:
Sposoby mocowania płytek - Napy
#1 tekst dotyczący wyrobów skórzanych.
#2 tekst dotyczący wyrobów skórzanych.

Aktywność Fandomowa:
StarForce 2014 (Trooping)
Falkon 2014 (Trooping)
Comix Wars 2014 (Trooping)
Pyrkon 2015 (Trooping)


Aktywność Graficzna:
47 Prac w Galerii:
22 w folderze Mando
16 w folderze Manda`yaim
9 w folderze Chibi
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 16,584,484 unikalne wizyty