Członek: Tarra Strayver
 
Imię: Tarra Strayver
Pseudonim artystyczny: Tarra
Kryptonim operacyjny:
Ranga: Mando`ad
Planeta pochodzenia: Zakuul
Kolor oczu:: Niebieski
Kolor włosów: Czarny

Tarra Strayver - najemnik/łowca nagród (kobieta)

''Mówi się, że galaktyka to niebezpieczne miejsce. Miejsce pełne niebezpiecznych ludzi i istot różnych ras. Dla tych którzy żyją na planecie Naar Shadda, reszta galaktyki musi być miejscem całkiem spokojnym. Wojny gangów, hazard, handel przyprawą, niewolnictwo, kradzieże i przypadkowe morderstwa to tutaj chleb powszedni. Naar Shadda przypomina łańcuch pokarmowy gdzie silniejsi żerują na słabszych, a śmierć czeka na każdym kroku. Dla słabych i bezbronnych to miejsce jest piekłem. Dla piratów, złodzieji, handlarzy przyprawą i innych szumowin to raj. Dla mnie, to terytorium łowieckie. Jeśli złamiesz prawo i huttowie wyznaczą nagrodę, szybko się spotkamy. Możesz być tego pewien.'' ~Strayver o życiu na Naar Shadda.

''W tym fachu liczą się tylko trzy rzeczy. Ilość pieniędzy za czyjąś głowę, twoja reputacja i przewaga nad twoją ofiarą. Ilość pieniędzy zależy zazwyczaj od stopnia trudnosci zadania i twojej reputacji. Im większa reputacja tym wyższych sum kredytów możesz się domagać. By zyskać reputację musisz budzić respekt, być niezawodny i podołać najtrudniejszym zleceniom. By tak się stało zawsze gdy poluje, musisz mieć przewagę nad swoją ofiarą. Istnieje wiele sposobów na uzyskanie tej przewagi. Wiedza i informacje na temat twojego celu są kluczowe. Musisz poznać i zrozumieć sposób myślenia swojej ofiary by na nią zapolować. Przewidzieć jej wszystkie ruchy i odpowiednio zareagować. Obserwacja, analiza, zdolność szybkiego reagowania to podstawa, ale to nie wszystko. Potrzebujesz wyposażenia. Całego arsenału broni i sprzętu na różne sytuacje. Pistolety blasterowe na średnie dystansy i karabiny snajperskie na długie. Dezintegratory na ludzi i obcych. Działka jonowe na droidy i przeciwników uzbrojonych w tarcze energetyczne. Miny i ładunki wybuchowe na jedi i miotacz ognia na wookiech. Jednak cały ten arsenał na nie wiele się zda jeśli nie pożyjesz dostatecznie długo by zdążyć go wykorzystać. Dlatego ostanim elementem jest pancerz. Mandaloriańska zbroja budzi lęk i zapewnia solidną ochronę, oraz możliwość instalowania wielu przydatnych gadżetów jak generator pola maskującego, detektory ruchu i deszyfratory. Jeśli dysponujesz małą fortuną możesz zainwestować w płyty z beskaru. Ten metal zapewnia względną ochronę przed pojedynczymi ciosami miecza świetlnego i jest trwalszy od durastali. Dbaj o swój ekwipunek, a on zadba o ciebie. Być może nawet przeżyjesz dostatecznie długo by coś osiągnąć w tej branży.'' ~Strayver o swoim fachu.

''Mandalorianie? Niektorzy imponują mi swoją bezwzględnoscią i zdolnościami przetrwania. Ich technologia, wyszkolenie i naturalne przystosowanie do walki jest bardzo użyteczne. Jednak mandalorianie są też małostkowi i zapatrzeni w tradycję i ideały które czynią ich silnych jako społeczeństwo ale również czynią ich słabymi i odizolowanymi od reszty galaktyki. Ta arogancja sprawia że są ograniczeni. Nie zawierają trwałych, potencjalnie korzystnych sojuszy wierząc w własną samowystarczalność. Nie implementują rozwiązań zapożczonych z innych kultur i choć jako jednostki potrafią doskonale adaptować się do pola bitwy, Jako społeczeństwo nie uczą się na błędach. Po za polem walki mandalorianie są przewidywalni. Stawiają honor wyżej niż spryt czy potencjalne korzyści i uparcie trwają przy swoich zasadach i tradycjach. Sądzę że właśnie to sprawia iż nigdy nie zdołają zrealizować swojego głównego celu (podbój Republiki).'' ~Strayver o mandalorianach.

Jeśli chodzi o star wars interesuję się tym wszechświatem od kilkunastu lat. Filmy traktuję tylko jako bazę pod cały ten wszechświat. Zbyt wiele razy je widziałam i zdążyły mi dawno spowszednieć. Również nowe filmy i przygody od Disneya (choć śledzę je na bieżąco) nie podbiły mojego serca. A co mnie interesuje w star wars? Expanded universe dziś nazwane legendami. Komiksy, gry i książki, spójne uniwersum tworzone i rozwijane przez dziesięciolecia. Moja ulubiona era to stara republika zwłaszcza SWTOR. Teraz powinnam wymienić też ulubionych bohaterów, ale jest ich zbyt wielu i co jakiś czas prześcigają się i zmieniają swoje miejsce w rankingu. Z mandalorian preferuję superkomandosów Jastera Mereela.

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,702,403 unikalne wizyty