Członek: Morrigan
 
Imię: Morrigan
Pseudonim artystyczny: Morrigan
Kryptonim operacyjny: Mag
Ranga: Mando`ad
Planeta pochodzenia: Alderaan
Kolor oczu:: Zielone
Kolor włosów: Czarne

Urodziła się w 42 BBY na Alderaan. Rodzina była farmerami i hodowcami nerfów. Ojcu dziewczyny marzył się syn, który pomagałby na gospodarstwie, zamiast tego dostał córkę, którą uważał za bezużyteczną. Ponadto od czasu narodzin dziecka matka Grinomar zaczęła chorować. Kiedy dziecko skończyło 5 lat matka zmarła. Ojciec obwiniał za to córkę i nie mógł się pogodzić ze stratą żony. Nie sprzedał jednak dziecka do niewoli. Przepełniony goryczą kazał Grinomar pracować, w miarę jak dziecko rosło dokładał obowiązków. Dodatkowo cały czas wytykał, że oczekiwał syna, a nie bezsilnego pasożyta. Grinomar starała się z całych sił dogodzić ojcu, regularnie rozwijała wytrzymałość mięśni jak i biegłość umysłu. Podczas gdy dziewczyna pracowała z całych sił, codziennie przekraczając limity swojego ciała, ojciec zatracił się w hazardzie i alkoholu w okolicznej kantynie, cały czas pomniejszając dorobek rodziny. Dziewczyna cały czas nie potrafiła się odnaleźć w życiu na farmie, to było zbyt monotonne, czuła, że potrzebuje większej dawki adrenaliny. Nie potrafiła jednak zostawić ojca, czuła wobec niego zobowiązanie. Kiedy w wieku 16 lat Grinomar całkowicie zastąpiła ojca w obowiązkach, długi pijaka przegrywającego regularnie w sabaka sięgnęły apogeum. Pewnego wieczoru, gdy dziewczyna wróciła do domu po obchodzie, pod domem stał statek, zaś ojciec leżał w kuchni podziurawiony strzałami z blastera. Sprawcy nie opuścili jeszcze miejsca zbrodni, jednak nie spodziewali się takiej siły i zwinności od kobiety. Dość sprawnie się z nimi rozprawiła, lata treningów i ciężkiej pracy dały efekty. Tracąc jedyną rzecz, która wiązała ją z tą planetą i mając statek napastników pod domem bez większego namysłu postanowiła opuścić Alderaan. Zastanawiając się nad miejscem do którego mogłaby się udać, przypomniała sobie o planecie znamienitych wojowników, Mandalore, o której kiedyś słyszała w kantynie. Przed chwilą pokonała i zabiła trzech roślejszych napastników nie odnosząc poważnych ran, dlatego to miejsce wydawało się być odpowiednie, aby móc jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności.

Nowe miejsce życia oznaczało nowe imię, ponieważ Grinomar kojarzyło się tylko z rozczarowaniem, cierpieniem i pracą ponad siły. Tak powstała Morrigan, która, która po uprzednim udowodnieniu swojej wartości została przyjęta do jednego z klanów na Mandalore i wyszkolona na wojownika. W 22BBY rozpoczęła swoją działalność jako łowca nagród, działała jednak w pojedynkę, ponieważ głęboko w psychice pozostały ból i rozpacz, które dodawały jej sił przy prowadzeniu rodzinnej farmy. Z zasady wykonywała zlecenia dla tych, którzy więcej płacili. Po zakończeniu Wojen Klonów byli to ludzie Imperium. Często zdarzało się, że zlecenia pochodziły od samego Orsona Krennica.

Hej, w normalnym życiu mam na imię Magda, jestem studentem. Uniwersum Star Wars interesuje się szerzej od jakiś 5 lat, tzn. poszerzam swoją wiedzę opierając się pozafilmowych źródłach. Moją uwagę na Mandalorian zwróciła lektura komiksu pt. „ Boba Fett: śmierć, kłamstwa zdrada” oraz „ Cienie Imperium”. Decyzja o stworzeniu własnej zbroi zapadła, kiedy na Star Force w 2014r. spotkałam grupę Manda’Yaim. Na następna edycję Star Force nie udało mi się jeszcze skończyć zbroi, ale dołączyłam do TISW, żeby pomagać w organizacji tego wydarzenia. Potem pojawiałam się na ich spotkaniach, ale teraz z racji odległośći dzielącej mnie od Torunia pojawiam się tam bardzo sporadycznie. Poza Star Wars moje zainteresowania to książki z rodzaju fantastyki (ulubiony autor to Brent Weeks, a seria to Powiernik Światła), manga, anime, filmy sci-fi oraz chemia. ,

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 16,051,658 unikalne wizyty