Cz?onek honorowy: Jeremy Bulloch
 
Cytując bibliotekę Ossus:

Jeremy Bulloch urodził się 16 stycznia w Market Harborough w Leicestershire w Wielkiej Brytanii. Jest aktorem, który pojawił się w licznych brytyjskich programach telewizyjnych i filmach w tym także w serialu Robin z Sherwood.
W filmach Imperium kontratakuje i Powrót Jedi Bulloch wcielił się w Bobę Fetta. W Gwiezdnych wojnach nie usłyszymy jednak jego głosu - w pierwszych wydaniach został on zastąpiony głosem Jasona Wingreena, a w wersji DVD Trylogii z 2004 roku Boba Fett przemówił głosem Temuery Morrisona.
Jeremy pojawił się także w Imperium kontratakuje jako porucznik Sheckil, imperialny oficer w Mieście w Chmurach, w Zemście Sithów zaś powrócił jako kapitan Colton, pilot Tantive IV.

W dwóch filmach o przygodach Jamesa Bonda - w Ośmiorniczce i w Tylko dla twoich oczu zagrał Smithersa - pomocnika Q. Natomiast w filmie Szpieg, który mnie kochał Jeremy Bulloch zagrał członka załogi okrętu HMS Ranger

Oficjalna Strony J. Bullocha
J. Bulloch w serwisie Filmweb.pl
J. Bulloch w Internet Movie DataBase

Jeremy Bulloch pod koniec sierpnia 2009 roku odwiedził Polskę, a konkretnie konwent Polcon 2009, gdzie przedstawiciele Manda'Yaim spotkali się z nim, i wręczyli honorowe członkostwo : )

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,174,800 unikalne wizyty