Dwunasta rocznica istnienia Manda`yaim będzie miała miejsce za 38 dni
Amerykańska premiera serialu The Mandalorian odbędzie sięza 52 dni
Premiera dziewiątej części Gwiezdnych Wojen odbędzie sięza 89 dni
Figurka Proto Fetta od LEGO
 
GadżetyWydawnictwo DK Publishing zapowiedziało wydanie nowej wersji LEGO Star Wars Character Encyclopedia. Wersja Updated and Expanded zawierać będzie dodatkowe 72 strony skupiające się na nowych figurkach (wydanych od premiery pierwszej wersji albumu) oraz dotychczas nieznanych szczegółach tych już wydanych! Premiera zapowiedziana jest na 27 kwietnia - oczywiście w wersji angielskiej. Czy i kiedy trafi do Polski, trudno powiedzieć (choć tu warto wspomnieć, że wersja pierwsza na nasz rynek trafiła!)

Tym co najciekawsze jest jednak to, jaka minifugurka zostanie dołączona jako prezent - nie kto inny jak sam Boba Fett, w dość kultowej wśród fanów wersji, bo białej, tak zwanej "Proto Fett". Jak ktoś nie zna historii to w skrócie: Pierwotnie tak właśnie miał wyglądać Boba, biały niczym szturmowcy ale "bardziej wypasiony" niż wspomniani. Zmieniono to i w filmie zobaczyć można była znany wszystkim wizerunek Boby, ale zachowało się kilka wczesnych zdjęć i nagrań z białym_Bobą które fascynują fanów.

O fascynacji świadczyć może zresztą fakt, że to nie jest pierwsze podejście LEGO do tej minifgurki! W 2010 wydali oni polybag promocyjny 4597068: Boba Fett który też przedstawiał białego Bobę, ale jeszcze w starym LEGO wzorze. Zobaczyć można go na ostatnim z poniższych zdjęć (tylko poglądowo!).


Temat na forum
 
· X-Yuri dnia 22 luty 2015 10:10:30 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2018
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 12,271,701 unikalne wizyty