24. tom Kolekcja Star Wars: Wojny Klonów 5 ukaże się za 6 dni
25. tom Kolekcja Star Wars: Wojny Klonów 6 ukaże się za 20 dni
26. tom Kolekcja Star Wars: Wojny Klonów 7 ukaże się za 34 dni
Przybliżając Legendy #4 - Młodzi Rycerze Jedi
 
Książki

Dziś mamy przyjemność zaprezentować pierwszy tekst będący fanowskim tłumaczeniem Młodych Rycerzy Jedi. Opowiadająca o przygodach młodych Jainy i Jacena Solo, Lowbaccy, Zekka, Tenel Ka i Raynara Thula seria liczy 14 tomów, z czego pierwsze 6 wydane zostało u nas w kraju przez wydawnictwo Amber.

Okruchy Alderaana, tak bowiem brzmi tytuł siódmego tomu serii ściągnąć można Z TEGO MIEJSCA (standardowo polecamy prawy przycisk myszy i opcję "zapisz element docelowy jako").

Skład osobowy:
Koordynacja projektu: X-Yuri (Manda`Yaim), Korekta: Sharon (Jedi Order), Polska wersja okładki: Teesel.
Tłumaczenie: Mateusz "Payback" Potaczek, X-Yuri.

Ogłoszenie: Do ekipy zajmującej się projektem dołączył Teesel, który odpowiedzialny będzie od teraz za okładki. Jego wkład można podziwiać zarówno w najnowszym tłumaczeniu dla którego przygotował polską wersję okładki ale także we wszystkich wcześniej pokazanych pozycjach (podmieniono pliki na serwerze, polecamy ściągnąć i zastąpić stare PDFy nowszą wersją!).

Ciekawostka: Chociaż w pięciu książkach tej serii pojawia się Boba Fett, i nawet we własnych myślach postać ta tak siebie określa, za sprawą retconu (dokonanego przez Abela G. Peñę) w ramach legend nie jest to wcale Boba, ale podszywająca się pod niego Ailyn Vel, która przejęła jego statek i tożsamość (źródło pierwotne retconu: artykuł „The History of the Mandalorians” w 80 numerze magazynu Insider, później informacja wspomniana i potwierdzona w „The New Essential Chronology” oraz „The Essential Reader’s Companion”).

Kolejny news standardowo, za miesiąc!

Temat na forum.
 
· X-Yuri dnia 25 maj 2015 20:07:20 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2018
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 9,610,964 unikalne wizyty