Insider 115
 
Tytuł: Insider 115 Zobacz też:
Wydawnictwo: Titan Magazines Pozycje w MME związane z tą pozycją:
Się doda później
Nr wg numeracji USA: 115
Nr wg numeracji brytyjskiej: 91
Data wydania: Styczeń 2010
Ilość stron: 84

Recenzja Kuela Do góry

"Star Wars Insider" numer 115 w Anglii wyszedł w marcu 2010 roku.
Tematem numeru są tu Mandalorianie w związku z pojawieniem się ich w tamtym czasie w serialu The Clone Wars.
Pierwszą rzeczą na którą warto zwrócić uwagę jest obszerny artykuł o historii powstania frakcji Mandalorian w branży gwiezdno-wojennej. Pan Leland Y. Chee pokazuje drogę jaką przeszli ci wojownicy od pierwszego pojawienia w "TESB Sketchbook", aż do debiutu w serialu TCW.
Kolejnym punktem pisma jest wywiad z Davem Filonim o pomyśle wprowadzenia Mandalorian do Wojen Klonów. Szczegółowo wyjaśnia on kulisy pokazania Straży Śmierci i Pre Vizsli w kolejnych odcinkach serialu. Delikatnie też zapowiada kilka kolejnych wątków serialu.
W tym też numerze dla fanów Boby Fetta, w dziale Retro znajduje się spis najciekawszych gadżetów z tym najsłynniejszym łowcą nagród.
Oprócz tych mandaloriańskich artykułów w Insiderze znajdziemy też wywiad z aktorką użyczającą głosu Bariss Offee w serialu The Clone Wars, artykuł o komiksach wydawanych przez Dark Horse Comics, czy obszerne informacje o książce Crosscurrent.
W końcowej części pisma znalazło się też miejsce dla przeglądu najnowszych gadżetów związanych ze światem Gwiezdnych Wojen.
W mojej ocenie, ten Insider jest z pewnością gazetą wartą kupienia. Nie tylko dlatego, że zawiera ciekawostki o Mandalorianach, ale zbiera on najnowsze i najciekawsze wiadomości z całego świata Star Wars.
Sądze też, że ten numer utrzymuje poziom wszystkich poprzednich i następnych wydań. Tym bardziej żałuje, żę w Polsce nie jest drukowany jakiś jego odpowiednik. Myślę, że jest to wartościowe pismo dla każdego fana sagi, dlatego też gorąco polecam przeczytanie nie tylko tego insidera, ale też wszystkich pozostałych numerów.
 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Kontakt: kontakt@mandayaim.com
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 22,244,561 unikalne wizyty