Jango Fett Helmet Scaled Replica
 
 Nazwa: Jango Fett Helmet Scaled Replica Zobacz też:
 Producent: Gentle Giant Pozycje w MME związane z tą pozycją:
 Premiera: Wrzesień 2010
 Nakład: 1000
 Sugerowana Cena Detaliczna: $59.99
 Wysokość z podstawką: 20cm
 Szerokość: 12cm

Recenzja Sebastiana Do góry

W posiadanie hełmu wszedłem ponad rok temu, ale dopiero teraz zabrałem się za recenzję, stąd też musiałem ponownie opakować hełm. Nabyłem go w cenie 220 zł w sklepie cinemastore.pl. Wykonano tylko 1000 takich hełmów. Każdy z nich ma swój certyfikat z numerkiem (mój to: 839).

Opakowanie:
Sztywny karton (wymiary: 28cm x 23 cm x 20cm), z przodu ma okienko, przez które widać nasze cudeńko. Stanowi ochronę dla „plastikowego czegoś”, w którym osadzony jest hełm (moja pierwsza myśl, gdy to zobaczyłem - wlać w to galaretkę :P).Hełm:

-podstawka
Hełm można osadzić na niej za pomocą kulki i „takiego czegoś co jest w hełmie”. Należy to robić ostrożnie aby nie zrobić krzywdy sobie i hełmowi. Pod spodem ma 3 antypoślizgówki. Dół podstawki to „rzeźbienia” nadające jej lekko futurystyczny charakter. Z przodu mamy znaczek …no właśnie – Imperium (od razu widać dla kogo pracował Jango :p). Górna część to po prostu szyjka zakończona kulką.


Czyli wisienka na torcie :D Ze względu na skalę doskonale mieści się w dłoni. Wykonany jest z wytrzymałego plastiku. T-wizjer jest przezroczysty, więc można zrobić zdjęcie pt. „Oczami hełmu” Antenkę można zginać co moim zdaniem daje fajny efekt (taa, po prostu mam za niską półkę). Z tyłu mamy kratownicę, która ma zaznaczone szczegóły również wewnątrz. Malowanie nie pozostawia wiele do życzenia, wykonano je starannie.


To jednak nie koniec atrakcji, pozostało wnętrze hełmu. Wykonano to z dbałością o szczegóły, nawet kable są w w różnych odcieniach. Część z elementów zrobiono z gumy.


A tu parę dodatkowych fotek:
- „Oczami hełmu”-hełm na ręce


-hełm na ołtarzyku


Podsumowanie:
plusy:

-jakość wykonania
-szczegółowość
minusy:
-cena

Hełm jest godny polecenia przede wszystkim dla kolekcjonerów. Jednak ze względu na wnętrze może dobrze sprawdzić się jako wzór dla zbrojmistrzów. Świetnie sprawdzi się też jako ozdoba na biurku.
 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,694,261 unikalne wizyty