Boba Fett Chronicles
 
Tytuł: Boba Fett Chronicles Zobacz też:
Premiera: Brak danych Pozycje w MME związane z tą pozycją:
Twórca/y: Brak danych
Aktorzy:Brak danych
Długość: Brak danych
Strona: Brak danych

Recenzja Kuela Do góry

„Boba Fett: Chronicles”- jest filmem opowiadającą historię najsłynniejszego łowcy nagród galaktyki. Historia ta została umieszczona gdzieś pomiędzy czwartym, a piątym epizodem. Boba Fett pojawia się podczas pościgu za piratem Varradą. Trafiają na zimową planetę objętą Imperialną jurysdykcją. W wyniku losowych przypadków Varrada trafia w ręce Gubernatora planety, który próbuje wykorzystać pirata, jako kartę przetargową w interesach z Fett’em. Dla zachęty mogę tylko dodać, że zakończenie jest naprawdę zaskakujące.
Fan Film ten posiada wartką akcję i dość spójną z kanonem fabułę. Często widać niewyćwiczoną grę aktorską, a efekty komputerowe czasem rażą w oczy, ale filmik nadrabia te braki kapitalnymi kostiumami, scenografią i lekką dawką humoru. Uważam, że sporym plusem jest tu też muzyka, zaczerpnięta z takich filmów jak „Siedmiu Wspaniałych”. Doskonale wpisuje się w akcję.

Myślę, że jak na robotę „fanów dla fanów” jest to filmik naprawdę dobrej jakości, jeden z lepszych, jakie ogląda em. Naprawdę gorąco polecam i zapraszam do obejrzenia wszystkich fanów Boby Fett’a. Dodam jeszcze, że film jest bardzo atwo dostępny, zarówno na YouTubie, jak i na oficjalnej stronie projektu.
Oceny:
Fabu a-10/10
Gra aktorska- 9/10
Efekty specjalne- 9/10
Kostiumy- 10/10

Ogólnie- 9,5/10
 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Kontakt: kontakt@mandayaim.com
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 22,244,480 unikalne wizyty