Art Attack
 
Tytuł: Art Attack Zobacz też:
Scenariusz: Greg Weisman Pozycje w MME związane z tą pozycją:
Postacie: Sabine Wren
Reżyseria: Justin Ridge
Aktorzy: Tiya Sircar
Czas akcji: Około 5 BBY
Premiera USA: 18 sierpień 2014
Premiera PL: 25 sierpnia 2014

Recenzja Serim`iki Do góry

Art Attack to jedna z czterech kilkuminutowych zapowiedzi Rebeliantów, które zostały wypuszczone jeszcze przed peirwszym sezonem serii. Ta część jest poświęcona Sabine, która zakrada się na lądowisko myśliwców typu TIE, żeby odwrócić uwagę imperialnych żołnierzy od startującego Ghost’a. Cały fragment jest pełen akcji, walki i ostatecznie oczywiście kolorowych wybuchów. Wygląda ładnie, ale prawdę mówiąc o postaci mówi kompletnie nic, a na dodatek cała walka mogłaby się udać w taki sposób tylko i wyłącznie w animacji.
Daję 6/10.

Recenzja Mahiyany Do góry

Jeden z krótkich „zapowiedzi” Rebeliantów. Tak naprawdę trudno o nim coś więcej napisać, biorąc pod uwagę, że ma tylko 3 minuty.
Cała akcja polega na tym, że Sabine wysadza Tie-fightery i ucieka przed szturmowcami. Po drodze robi jeszcze graffiti na jednym ze statków. Nie pomaga tu też fakt, że jako, że jest to zapowiedź jest to całkowicie wyciągnięte z kontekstu, choć z drugiej strony faktycznie może zachęcić do obejrzenia samego serialu żeby dowiedzieć się o co tak naprawdę chodzi.
Jedyne co mnie boli w tej krótkiej animacji to reakcje cywili na samym końcu. Z jednej strony rozumiem dlaczego twórcy chcieli ich pokazać w ten sposób, ale z drugiej strony jest to bardzo nie naturalne i nie logiczne.
Całości daję 6/10
 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,661,259 unikalne wizyty