O nas
 

"Manda`Yaim - Polska Społeczność Mandalorian" to, jak sama nazwa wskazuje, organizacja zrzeszająca polskich Mandalorian. Założona została pod koniec października 2007 roku i od tamtego czasu powoli, acz systematycznie jest rozwijana. Od 29 Marca 2010 roku, czyli od oficjalnego udostępnienia naszej strony internetowej dla wszystkich fanów Star Wars, staramy się działać jeszcze aktywniej i w szerszym zakresie. Prowadzimy stałą współpracę z sojuszniczymi serwisami i organizacjami. Nie licząc działalności ściśle internetowej, staramy się także uczestniczyć w lokalnych spotkaniach fanów oraz ogólnopolskich konwentach. Inną wykraczającą poza działalność w internecie formą aktywności, o której warto wspomnieć, jest tworzenie replik mandaloriańskich pancerzy i uzbrojenia, a także pisanie opowiadań i rysowanie fanartów, czego podejmują się niektórzy nasi członkowie.

Cele jakie sobie stawiamy, oczywiście poza dobrą zabawą, to, między innymi, zwiększanie w polskim fandomie świadomości tego, kim byli Mandalorianie i co powinno ich cechować, pokazanie, jaki wpływ mieli na wykreowany przez George'a Lucasa świat oraz przedstawienie różnych aspektów ich kultury i tradycji.
Poza sprawami ściśle związanymi z Mandalorianami, zajmujemy się także ogólnie pojmowaną tematyką Star Wars; można się na nas natknąć na wielu forach internetowych, zarówno tych dotyczących Star Wars ogólnie, jak i wyspecjalizowanych w wąskim zakresie; polsko-, jak i obcojęzycznych.

"Gwiezdne Wojny" i wszystkie im przynależne postaci, lokacje i wydarzenia wspomniane na tym portalu są własnością LucasFilm, Ltd. Ten portal nie służy przynoszeniu zysków i został utworzony jedynie w celach rozrywkowych.
 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 21,693,695 unikalne wizyty