Zasady Rekrutacji
 
Witaj!

Chciałabyś/Chciałbyś dowiedzieć się pewnie czegoś więcej o możliwościach dołączenia do naszej społeczności? To jest miejsce, w którym znajdziesz podstawowe informacje dotyczące rekrutacji. Możesz też napisać nam prywatną wiadomość po zarejestrowaniu się na naszym forum lub skontaktować się z nami poprzez nasz fanpage.

Przed wypełnieniem podania każdy chętny powinien zapoznać się z zawartością strony Manda`Yaim, w szczególności zaś z treścią Regulaminu Polskiej Społeczności Mandalorian (wysłanie podania jest równoznaczne z akceptacją obowiązującego regulaminu).
1. Manda`Yaim, Polska społeczność Mandalorian zrzesza dwa "typy" ludzi. Są to:
a) Mandalorianie (czyli osoby identyfikujące się z Mandalorianami)
b) fani Mandalorian
Przez identyfikowanie się z Mandalorianami nie mamy oczywiście na myśli noszenia w pełni funkcjonalnej zbroi, z ostrą bronią, prowadzenia prawdziwych bitew itd., należy to rozumieć bardziej metaforycznie, jako podejmowanie wyzwań stawianych nam codziennie przez los, lojalność wobec bliskich, chęć sprawdzania swoich możliwości i tym podobne.

2. Zarówno od osób z grupy A, jak i osób z grupy B wymagana jest AKTYWNOŚĆ. Jeśli chcesz się zapisać tylko po to, aby figurować na liście członków społeczności, odpuść sobie.
Przez pojęcie "aktywne" rozumiemy osoby interesujące się życiem społeczności i się w niej udzielające. Wymóg posiadania Alter Ego, respektowania Resol`nare, itd. dotyczy obu grup.

3. Ważnym szczegółem, powiązanym z dwoma powyższymi, jest to, iż różnimy się dość od innych organizacji tego typu z jakimi mogłaś/eś się spotkać (np. Jedi Order) - nie prowadzimy obowiązkowego szkolenia, choć oczywiście, jeśli ktoś potrzebuje swego rodzaju przewodnika na dalszej drodze poznawania rozległego świata Mandalorian, na pewno znajdzie takową osobę.

Uwagi odnośnie wyglądu podania:
Przede wszystkim, nie interesuje nas, czy jesteś dysortografem, dyslektykiem i tym podobne. Jeśli masz problem z poprawnym pisaniem – użyj słownika bądź pisz w Wordzie. Podania z "błędem na błędzie" są odrzucane automatycznie.

Poszczególne pola:
Nick: Chyba wiadomo, imię bądź pseudonim, zgodny z regułami nazewnictwa.
Od jak dawna interesujesz się SW/Mandalorianami: Odpowiedź należy podać w miesiącach bądź latach, koniecznie wpisując jaki format datowania się wybrało! Sama liczba, bez określenia co oznacza, wpływa bardzo negatywnie na szansę pozytywnego rozpatrzenia podania.
W jaki sposób zainteresowałeś się Mandalorianami: Raczej jasny punkt, napisz co sprawiło, że zainteresowała Cię ta kultura.
Dlaczego chciałbyś dołączyć do Manda`Yaim ? Pole, w którym należy opisać swoją motywację, powody dla których chcesz wstąpić w szeregi Manda'Yaim.
Uważasz się za Mandalorianina? Krótka deklaracja, czy jesteś osobą która żyje wyrytymi w sercu mandaloriańskimi zasadami, czy wolisz określać się "tylko" ich fanem.
Co rozumiesz przez "bycie Mandalorianinem"? Jeśli w powyższym punkcie zaznaczyłeś "tak", to tutaj należy wyjaśnić jak rozumiesz wspomniane pojęcie, na czym miałoby ono polegać.
Jak dowiedziałeś się o naszej organizacji? Wybierz którąś z opcji, a w polu ''Szczegóły:'' napisz o tym coś więcej, np. czego szukałeś w google, od którego członka się dowiedziałeś, na jakiej stronie była reklama, itd.
Czy udzielasz się na jakimś forum dotyczącym SW ? (jeśli tak, podaj nazwę oraz swój nick) Jeśli się gdzieś udzielasz, napisz o tym. Zatajenie faktu udzielania się gdzieś jest bardzo niemile widziane.
Czy bywasz na lokalnych spotkaniach fanów SW bądź konwentach? Jeśli tak, napisz jakich.
Miasto zamieszkania: To czysto informacyjne pole, dla zaspokojenia naszej ciekawości, nie mające wpływu na rekrutację.
Streszczenie historii twojego Alter Ego: (Max 5 zdań.) Czyli krótkie nakreślenie swojej postaci, więcej o regułach biografii tutaj. Postaraj się być oryginalny, coś nietypowego jest milej widziane niż 30. z rzędu historia o kimś kto został osierocony przez Imperium/Jedi i trafił na wychowanie do Mandalorian... (Mando-Jedi również są niezbyt mile widziani).
Planowany kierunek rozwoju: Czyli co ciekawego możesz wnieść do organizacji? Posiadasz jakieś ciekawe umiejętności? "W czym jesteś dobry"?
Inne informacje Czyli, to co chciałbyś wspomnieć (jakieś zainteresowania, ciekawe osiągnięcia, coś co może mieć znaczenie przy rekrutacji) a nie podpada pod żaden z powyższych punktów.
Adres E-Mail/Numer Gadu-Gadu: Sądzę, iż nie wymagają dodatkowych objaśnień.


Formularz rekrutacyjny znajdziesz po kliknięciu w zakładkę "formularz rekrutacyjny" (na górze strony) lub pod tym adresem. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu "wyślij" Twoje podanie zostanie przekazane sztabowi rekrutacyjnemu, który zajmie się jego oceną, i decyzją o przyjęciu (bądź nie) na okres próbny w randze Mando`evaar.
 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,159,906 unikalne wizyty