Zasady Rekrutacji
 
Witaj!

Chciałabyś/Chciałbyś dowiedzieć się pewnie czegoś więcej o możliwościach dołączenia do naszej społeczności ? To jest miejsce, w którym znajdziesz podstawowe informacje dotyczące rekrutacji. W razie wątpliwości spróbuj skontaktować się z którymś z członków sztabu rekrutacyjnego:
Vhipir Gadu-Gadu Kontakt poprzez Facebooka
Dinuirar Gadu-Gadu
Kuel Gadu-Gadu
Lub wejdź i sprawdź czy ktoś nie przebywa na naszym Czacie

Przed wypełnieniem podania każdy chętny powinien zapoznać się z zawartością strony Manda'yaim, w szczególności zaś z treścią Regulaminu Polskiej Społeczności Mandalorian (wysłanie podania jest równoznaczne z akceptacja obowiązującego regulaminu).
1. Manda'yaim, Polska społeczność Mandalorian zrzesza dwa "typy" ludzi. Są to:
a) Mandalorianie (czyli osoby identyfikujące się z Mandalorianami).
b) Fani Mandalorian.
Przez identyfikowanie się z Mandalorianami nie mamy oczywiście na myśli chodzenia w pełni funkcjonalnej zbroi, z ostrą bronią, prowadzenia prawdziwych bitew itd, należy to rozumieć bardziej metaforycznie, jako podejmowanie wyzwań stawianych nam codziennie przez los, lojalność wobec bliskich, chęć sprawdzania swoich możliwości i tym podobne.

2. Zarówno od osób z grupy A, jak i osób z grupy B wymagana jest AKTYWNOŚĆ. Jeśli chcesz się zapisać tylko aby figurować na liście członków społeczności, odpuść sobie.
Przez pojęcie "aktywne" rozumiemy osoby interesujące się życiem społeczności i się w niej udzielające. Wymóg posiadania Alter Ego, respektowania Resol`nare, itd. dotyczy obu grup.

3. Ważnym szczegółem, powiązanym z dwoma powyższymi, jest to iż różnimy się dość od innych organizacji tego typu z jakimi mogłaś/eś się spotkać (np. Jedi Order), jest to, iż nie prowadzimy obowiązkowego szkolenia, choć oczywiście, jeśli ktoś potrzebuje swego rodzaju przewodnika, na dalszej drodze poznawania rozległego świata Mandalorian, na pewno znajdzie takową osobę.

Uwagi odnośnie wyglądu podania:
Przede wszystkim, nie interesuje nas, czy jesteś dysortografem, dyslektykiem i tym podobne. Jeśli masz problem z poprawnym pisaniem – użyj słownika bądź pisz w Wordzie. Podania z "błędem na błędzie" są odrzucane automatycznie.

Poszczególne pola:
Nick: Chyba wiadomo, imię bądź pseudonim, zgodny z regułami nazewnictwa
Od jak dawna interesujesz się SW/Mandalorianami: Odpowiedź należy podać w miesiącach bądź latach, koniecznie wpisując jaki format datowania się wybrało ! Sama liczba, bez określenia co oznacza, wpływa bardzo negatywnie na szansę pozytywnego rozpatrzenia podania.
W jaki sposób zainteresowałeś się Mandalorianami: Raczej jasny punkt, napisz co sprawiło, że zainteresowała Cię ta kultura.
Dlaczego chciałbyś dołączyć do Manda'Yaim ? Pole w którym należy opisać swoją motywacje, powody chęci wstąpienia w szeregi Manda'Yaim.
Uważasz się za Mandalorianina ? Krótka deklaracja, czy jesteś osobą która żyje wyrytymi w sercu Mandaloriańskimi zasadami, czy wolisz określać się "tylko" ich fanem.
Co rozumiesz przez 'Bycie Mandalorianinem' ? Jeśli w powyższym punkcie zaznaczyłeś tak, to tutaj należy wyjaśnić jak rozumiesz wspomniane pojęcie, czym jest dla Ciebie "bycie Mandalorianinem'.
Jak dowiedziałeś się o naszej organizacji ? Wybierz któraś z opcji, a w polu ''Szczegóły:'' napisz coś więcej o tym, czego szukałeś w google, od którego członka, reklama na jakiejs tronie, itd.
Czy udzielasz się na jakimś forum dotyczącym SW ? (jeśli tak, podaj nazwe oraz swój nick) Jesli się gdzieś udzielasz, napisz o tym. Zatajenie faktu udzielania się gdzieś jest bardzo niemile widziane.
Czy bywasz na lokalnych spotkaniach fanów SW, bądź konwentach ? Jeśli tak, napisz jakich.
Miasto zamieszkania To czysto informacyjne pole, dla zaspokojenia naszej ciekawości, nie mające wpływu na rekrutacje.
Streszczenie historii twojego Alter Ego: (Max 5 zdań.) Czyli krótkie nakreślenie swojej postaci, więcej o regułach biografii tutaj. Postaraj się być orginalny, coś nietypowego jest milej widziane niż 30 z rzędu historia o kimś kto został osierocony przez Imperium/Jedi i trafił na wychowanie do Mandalorian... (Mando-Jedi również są niezbyt mile widziani.)
Planowany kierunek rozwoju Czyli co ciekawego możesz wnieść do organizacji ? Posiadasz jakieś ciekawe umiejętności ? "W czym jesteś dobry" ?
Inne informacje Czyli, to co chciałbyś wspomnieć (jakieś zainteresowania ? ciekawe osiągniecia ? coś co może mieć znaczenie przy rekrutacji ?) a nie podpada pod żadne z powyższych.
Adres E-Mail/Numer Gadu-Gadu Sądze iż niewymagają dodatkowych objaśnień.


Po kliknięciu "wyślij" Twoje podanie zostanie przekazane sztabowi rekrutacyjnemu, który zajmie się jego oceną, i decyzją o przyjęciu (bądź nie), na okres próbny w randze Mando`evaar.
 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2014
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 6,138,919 unikalne wizyty