LEGO Star Wars II: The Original Trilogy
 
Wydana 12 września 2006 roku druga część serii Lego SW, dostępna na PCty, PS2, Xboxa oraz Xboxa360, GameCube'a, PSP, GBA i DS, specjalna wersja wydana została też na telefony komórkowe.


Kontynuacja serii Lego Star Wars. Tym razem - jak wskazuje podtytuł - mamy do czynienia z klockową wersją Starej Trylogii. Zmian w mechanice gry w stosunku do pierwowzoru jest niewiele. Znów mamy więc "bazę główną" (kantyna w Mos Eisley), w której znajdują się drzwi prowadzące do poszczególnych poziomów, a etapy polegają na pokonywaniu przeciwników i przemieszczaniu się do celu. Jeśli chodzi o różnice to warto zwrócić uwagę na to, że użytkownicy Mocy zyskali nowe umiejętności: tak oto Vader dusi swoich przeciwników, Imperator razi błyskawicami Mocy, a Jedi potrafią skorzystać z "mind tricka". Hojnie obdarowani zostali również łowcy nagród. Ich wybuchające niespodzianki potrafią być naprawdę użyteczne. Poza zmianami wśród postaci pojawiają się także klocki mocy dzięki którym można odblokować dodatkowe premie (takie jak nietykalność) oraz złote klocki.
Tak jak w przypadku pierwszej odsłony należy się przygotować na dużą dawkę humoru z jaką potraktowane zostały przerywniki (moim faworytem jest scena "Luke, ja jestem Twoim ojcem!").
Graficznie jest także taka sama jak "jedynka"- na klocki nawet gry nigdy nie są za stare!


W Lego Star Wars 2: The Original Trillogy także nie ma zbyt wielu mandaloriańskich elementów, choć i tak więcej niż w oryginale - tym razem Boba Fett (i jego wesoła kompania) dostał własne misje, w których Jabba the Hutt zleca im złapanie poszczególnych postaci. Etapy te odblokowane zostają po uzbieraniu wszystkich postaci łowców nagród. Dodatkowym utrudnieniem tutaj jest stale uciekający czas.Opracował: Mynock


 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Kontakt: kontakt@mandayaim.com
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 21,934,863 unikalne wizyty