Adascorp (17)
 
**Listy Admirała (13)** **Sędzia (14)** **Holowiadomości z Taris (15)** **Listy Admirała (16)** **Adascorp (17)**
**Holowiadomości z Taris (18)** **Adascorp (19)** **Sędzia (20)** **Holowiadomości z Taris (21)** **Listy Admirała (22)**
**Sędzia (23)** **Odprawa dzienna Ministertswa Obrony (24)** **Interferencja (opowiadanie z Hyperspace)**


RAPORT z ROKU FISKALNEGO I DALSZE PRZEWIDYWANIA
Wiadomość od kierownika

Do: Arkoha, ósmego Lorda Adasca

W imieniu pracowników i zarządu Biomechanicznej Korporacji Adasca z Arkanii jest dla mnie przyjemnością powitać wszystkich czytelników tego raportu finansowego.

Niszczycielski i niespodziewany atak Mandalorian na Republikę spowodował niestabilność w tym roku fiskalnym, zniszczył też nie tylko nasze operacje ale kosztował życie wielu naszych klientów. Mimo to, dzięki pracowitości kierownictwa i naszych oddanych pracowników, Adascorp zdołało sprostać a nawet przekroczyć wymagania finansowe na ten rok we wszystkich dziedzinach.

Służby medyczne stały się niedoścignione w produkcji protez potrzebnych na polu walki a także przy manipulacjach genetycznych. Nowe leki antywirusowe są obiecujące. Sprzedaż automatycznych szpitali polowych i droidów medycznych Republice osiągnęła wysokie obroty.

Tak samo jak są potrzebni lekarze, tak samo potrzebni są wojownicy – więc nowy oddział Badań Wojskowych i Rozwoju Obronności wypuścił na rynek nowe produkty. Więcej niż połowa przychodów Adascorp została uzyskana dzięki sprzedaży sztucznej muskulatury dla robotów Republiki. Naukowcy z Adascorp pierwsi dostrzegli zależność między medycznymi protezami i produkcją droidów, więc to
pole również zaczyna być eksplorowane.

Nasze usługi finansowe zaczęły rosnąć we właśnie zakończonym okresie. Otwarcie Kantoru Adascopolis zdaje się przenosić ośrodek komercji bliżej Kolonii.

W końcu, ciągłe zakupy udziałów Draay Trust w Międzygwiezdnym Banku Telerath po cenie rynkowej zapewnia Korporacji kontrolę w przedsięwzięciu, które może stać się przyszłością bankowości
osobistej w galaktyce.

Sektor górniczy nie był w stanie sprostać trudnym czasom, odmówił wydobycia arkaniańskich klejnotów w związku z oblężeniem Taris i utratą kopalni na Vanquo. Ale kopalnie obsługiwane przez droidy w systemach groźnych dla organizmów żywych wydają się obiecujące. Niewielki wzrost w budownictwie budynków przeznaczonych dla wojska również zdaje się być odpowiedni dla nas.

Nawet w tych niepewnych czasach, moje zaufanie do przyszłości Korporacji jest wysokie. Tak wysokie, że osobiście autoryzowałem zakup 17 miliardów udziałów, które będzie można dodać do skarbca rodziny Adasca, tym samym ochraniając dla dobra wszystkich inwestorów ich cenę. Mamy
nadzieję, że zły okres wkrótce przeminie.

Wszystkiego najlepszego, Arkohu, Lordzie Adasca

Podpisano: Kierownik Zarządu


Korporacja („Biomechaniczna Korporacja Arkanii” przedstawiana dalej jako Adascorp) potwierdza, że wszystkie informacje pojawiające się w raporcie i załącznikach do niego są najdokładniejsze zgodnie z wiedzą kierowników Korporacji i nie omijają niczego. Wszystko, co jest tu ujawnione pozostaje zgodne z Coruscańskim Aktem Wymiany Finansowej i jego kodycylami. Jednak Korporacja ostrzega, że potwierdzenia znajdujące się w tym raporcie odnoszące się do przyszłych rezultatów i warunków są tylko przypuszczeniami opartymi na oczekiwaniach Korporacji. Aktualne rezultaty mogą się w przyszłości różnić od podanych, przez zmiany w środowisku biznesowym i ryzyku. Aby przedyskutować czynniki mogące zagrozić Korporacji zobacz załącznik 6A.


Żródło: 17 zeszyt serii komiksowej KOTOR - Nights of Anger, Part 2
Tłumaczenie: Urthona

 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,746,604 unikalne wizyty