Listy Admirała (22)
 
**Listy Admirała (13)** **Sędzia (14)** **Holowiadomości z Taris (15)** **Listy Admirała (16)** **Adascorp (17)**
**Holowiadomości z Taris (18)** **Adascorp (19)** **Sędzia (20)** **Holowiadomości z Taris (21)** **Listy Admirała (22)**
**Sędzia (23)** **Odprawa dzienna Ministertswa Obrony (24)** **Interferencja (opowiadanie z Hyperspace)**


KARATH JUŻ W DOMU
Zasłużony admirał powrócił na Coruscant

Na Coruscant zapanowała radość, kiedy dowiedziano się, że admirał Saul Karath, zasłużony weteran kampanii na Serocco i Vanquo przybył bezpiecznie.

Po nieprawdopodobnej ucieczce z Serocco, admirał, wraz ze swoim zastępcą, komandorem Dallanem Morvisem i trzema innymi członkami załogi – znaleźli się w przestrzeni okupowanej przez Mandalorian. Pomogli przy okazji bronić „Dziedzictwa Arkanii” przed najazdem Mandalorian, w wyniku którego stracił jednak życie Lord Adasca (patrz raport).

Po przybyciu na Plac Admirałów, Karath zrezygnował z dowodzenia Grupą Bojową Serocco i swojego okrętu flagowego „Odważny”. Admirał floty nie zaakceptował rezygnacji, po czym poprosił Karatha i jego ludzi na prywatne spotkanie. Po nim admirał floty publicznie pochwalił Karatha za osiągnięcia.

Admiralicja nie wyznaczyła jeszcze następnego posterunku admirała Karatha, ale ponieważ „Szybki” opuścił właśnie doki Korelii, daje to pole do spekulacji, kto będzie nim dowodził. Admirał podziękował za poparcie, ale chciał wcześniej, aby ci, którzy przeżyli spotkali się z rodzinami. Jak powiedział „w imieniu tych, którzy nie wrócili”.

Wspomnienie o Lordzie Adasca
Dostawca amunicji i środków medycznych zginął w niespodziewanym ataku

Ministerstwo Obrony Republiki wystosowało dzisiaj oficjalne potwierdzenie tego, o czym mówiło się wcześniej – że Arkoh, 8 Lord Adasca zginął na swoim statku badawczym w wyniku niespodziewanego ataku Mandalorian. Admirał Saul Karath potwierdził śmierć młodego przemysłowca, który znajdował się na wyprawie daleko od domu.

„Lord Adasca poległ tak jak żył – poszukując wiedzy” – powiedział Karath. Odmówił dalszych komentarzy odnośnie incydentu, o którym mało jest wiadome. Nieznana jest lokacja i punkt docelowy „Dziedzictwa Arkanii”, ale z tego, jak szybko dopadli go Mandalorianie może wynikać, że są oni blisko.

„Dostarczanie nam medykamentów i przerobionych materiałów z Adascorp jest niezagrożone” – mówi Minister Obrony, Catronus Steffans. Ale są pogłoski, że nie wiadomo, kto przejmie interes. Kolejna następczyni Adaski nie przejęła jeszcze władzy odkąd padło Serocco, a dzisiejszego ranka grupy inwestorów pod przewodnictwem przedstawicieli Draay Trust wybrały się do Adascopolis aby legalnie przejąć kontrolę nad kompanią.

„Lord Adasca był wspaniałym i lojalnym synem Republiki” - powiedział Steffans. – „Mamy nadzieję kontynuować współpracę z jego firmą aż do ostatecznego zwycięstwa a także później”.

Żródło: 22 zeszyt serii komiksowej KOTOR - Knights of Suffering, Part 1
Tłumaczenie: Urthona

 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,680,457 unikalne wizyty