Daniel Logan
 
O Danielu Loganie
Daniel Logan urodził się 6 czerwca 1987 w Māori, w Nowej Zelandii, skąd po Ataku Klonów przeniósł się do północnej Kalifornii gdzie obecnie mieszka. Jego ulubionymi rozrywkami jest malowanie, spacery z psem oraz granie w gry video. Jest częstym gościem rozmaitych konwentów poświęconych Star Wars (pierwszym na jakim był było Celebration III w Indianapolis, to w czasie wizyty na nim uświadomił sobie czym tan naprawdę jest Fandom SW i czego częścią się stał), czasem zdarza się że na jakimś konwencie jest cała trójka głównych Fettów, to znaczy Logan, Morrison i Bulloch! Z muzyki najbardziej lubi R & B oraz Rap, a jego ulubioną książką jest Władca Pierścieni.
Jego ulubioną sceną z Ataku Klonów (ze swoim udziałem) jest ta gdy młody Boba trzyma na arenie na Geonosis hełm Jango, uważa ją za bardzo emocjonalną, natomiast ulubioną sceną bez swego udziału jest walka Yody z Dooku.
Po przeniesieniu się do stanów skupił się na nauce, nie na aktorstwie.

Twórczość Star Wars
Daniel zagrał w 2002gim roku w Ataku Klonów Bobę Fetta (oraz młode klony) a następnie... miał sporą przerwę. Ale powrócił do grania Boby/klonów, w końcówce drugiego sezonu Wojen Klonów, gdzie podkładał głos. Brał udział także w jednym odcinku sezonu trzeciego i dwóch odcinkach sezonu czwartego.
Atak klonów - Boba Fett oraz wszystkie młode klony.
The Clone Wars - "Death Trap" - głos Boby Fetta oraz kadetów.
The Clone Wars - "R2 Come Home" - głos Boby Fetta.
The Clone Wars - "Lethal Trackdown" - głos Boby Fetta.
The Clone Wars - "ARC Troopers" - głos kadetów.
The Clone Wars - "Deception" - głos Boby Fetta.
The Clone Wars - "Bounty" - głos Boby Fetta.

Dlaczego warty uwagi jako Mando-twórca?
Zobrazował młodego Bobę - co miało spory wpływ na...tą postać. Można się kłócić czy dzięki Loganowi który go zagrał, czy Lucasowi który umieścił go w scenariuszu jako klona Jango, ale... ale faktu że Daniel Logan jest jedną z "trzech Mando-Twarzy" filmowych nikt raczej obalać starał się nie będzie. I to twarzą chętnie pokazującą się "tu i tam".


Inna twórczość
Poza Gwiezdnymi Wojnami Daniel raczej skromny dorobek ma, ot podkładanie głosu TakaPu w TakaPu: A Gannet in the South Seas czy zagranie młodego Puy w Legenda Johnny'ego Lingo. Przewinął się także epizodycznie w serialu Herkules (Hercules: The Legendary Journeys).

Wywiady, Linki, itd
* Tłumaczenie wywiadu jaki ukazał się na łamach serwisu Boba Fett Fan Club.
* Tłumaczenie wywiadu jaki ukazał się w 117 nr Insidera
* Tłumaczenie wywiadu z Tomem Taylorem, w którego końcowej części bierze także udział Daniel, jaki na łamach serwisu Comic Book Resources.
* Profil na Twitterze
* Blog na Starwars.com
* Profil na FilmWebie
* Profil na IMDb
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,693,067 unikalne wizyty