Encyklopedia Minisowa: The Force Unleashed
 
Nazwa: The Force unleashed
Data wydania: 2007
Ilość figurek: 60
Ilość mando figurek: 1

„Collect Luke Skywalker Darth Vader , Obi-Wan Kenobi(all feathering new force powers) and new Star Wars characters including Vader’s apprentice, Kazdan Paratus, Master Kota, and Maris Brood in “The Force Unleashed” set”

Set wydany przy premierze gry Star Wars The Force Unleashed. W boosterze znajdziemy 60 pięknie pomalowanych figurek, od głównych bohaterów gry, przez bossów które w jej trakcie musimy pokonać, na zwykłych żołnierzach kończywszy. Znajdziemy tu także wiele figurek znanych i mniej znanych z V epizodu oraz tych, które pojawiły się w dodatku do The Force Unleashed zatytułowanego „Ultimate Sith Edition”

Zalety:
-doskonała jakość figurek, najładniejsze w grze. Nie zaniedbano nawet commonów. Plastik jest twardy i masywny, figurki się nie wyginają a farba nie łuszczy
-ogromna ilość przydatnych ???
-wiele nowych, przemyślanych CE
-ostatni booster z „wielkimi figurkami” Trzeba jednak przyznać że są one wyjątkowo przydatne..

Wady:
-brak (może cena)


Darth Revan - Very Rare 01/60 (Sith) (Karta: Przód, Tył)
Doskonały Sithyjski szermierz posiadający nietypowy i przydatny CE. Ma on bowiem możliwość zamiany się miejscem z sojusznikiem w 6 poalch, przez co można łatwo uciec lub doskoczyć do wroga. Figurka jest bardzo mobilna i ciężko ją trafić.Juno Eclipse - Rare 11/60 (Rebel) (Karta: Przód, Tył)
Pilotka statku ucznia vadera, tu przedstawiona już jako rebeliantka. Mimo że kosztuje tylko 8 punktów pełni w Rebelii bardzo ważną rolę. Wstrzymuje ona bowiem działanie wszystkich wrogich CE w jej 6 polach. Dzięki temu wsparciu łatwiej jest pokonać przeciwników, których siła bazuje na CE.Luke Skywalker, Hoth Pilot Unleashed - Rare 13/60 (Rebel) (Karta: Przód, Tył)
Kolejna wersja Luke'a, tym razem jako pilota z Hoth. Nazywana potocznie przez graczy snajperem, gdyż posiada potężną umiejętność pchnięcia mocą, który ma się jak strzał ze snajperki. Celne i groźne.
Luke Skywalker and Yoda - Very Rare 14/60 (Rebel) (Karta: Przód, Tył)
Luke Skywalker and Yoda- Tym razie twórcy przedstawili Luka w trakcie szkolenia na Dagobah z Yodą na plecach. Posiada on potężną gamę umiejętności mocy dzięki czemu próżno szukać mu w tej dziedzinie konkurencji. Z pomocą kilku CE od rebeliantów staje się zabójczą i ciężką do zniszczenia figurką.Admiral Ozzel - Rare 29/60 (Fringe) (Karta: Przód, Tył)
Imperialny admirał, dający możliwość Imperium ruchu tylko jedną figurką, co umożliwia przeaktywowanie wroga. Doświadczony taktyk będzie umiał to wykorzystać.
Felucian Stormtrooper Officer - Uncommon 35/60 (Imperial) (Karta: Przód, Tył)
Imperialny oficer korpusu szturmowców na felucii. Zupełnie tak jak w grze komputerowe, jego figurkowy odpowiednik dodaje imperialnym szturmowcom dodatkowy bonus kiedy są za osłoną, co sprawia że imperialni wojacy są bardzo odporni na strzały z dystansu.Amanin Scout - Uncommon 46/60 (Fringe) (Karta: Przód, Tył)
Figurka idealna do zmiany pozycji z sojusznikiem (dzięki odpowiedniemu commander effectowi). Może się ona bowiem ruszyć aż o 18 pól i dodatkowo nie może być trafiona jeśli jest za osłoną.

Boba Fett, Mercenary - Very Rare 47/60 (Fringe) (Karta: Przód, Tył)
Ostatnia już wersja Boby i chyba najlepsza (chyba, bo zdania są podzielone). Poza standardowymi umiejętnościami, pozwalającymi mu zadawać duże obrażenia, może się ruszyć o 6 pól zanim wróg rozpocznie turę. Umożliwia to szybkie wycofanie się lub wejście na dobrą pozycję strzelecką.


Opracował: Roach

 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,703,554 unikalne wizyty