Encyklopedia Minisowa: Imperial Entanglements
 
Nazwa: Imperial Entanglements
Data wydania: 2009
Ilość figurek: 40
Ilość mando figurek: 0

„Collect Darth Vader , Luke Skywalker , Emperor Palpatine Dash Rendar, and all your
favorite from classic Star Wars films ”


W tym boosterze twórcy wrócili do klasycznych Star Wars Miniatures, czyli podobnie jak w boosterze Allience and Empire, do starcia między Rebeliantami i Imperium. Znajdujemy więc postacie z klasycznej, starej trylogii, lub tylko częściowo z nią związanych, na przykład takich, o których tylko wspomniano, lub postaci epizodycznych, najczęściej takich z epizodów V i VI.

Zalety:
-jeden z najlepszych boosterów dla grających Rebelią i Imperium.
-świetne CE uruchamiające wiele dotąd niegrywalnych figurek
-ciekawe i przydatne Uncommony
-ostatni booster, w którym figurki były dokładnie przemyślane i dobrane

Wady:
-może troszkę za często wypada R2-D2, ale nie jest to reguła we wszystkich boosterach

Arica - Rare 11/60 (Imperial) (Karta: Przód, Tył)
Mara Jade, w lepszej wersji. Dzięki umiejętności Blaster Barrage, potafi zaatakować każdy legalny wrogi cel. Jeśli będzie ustawiona w dobrym miejscu, potrafi zasypać przeciwnika huraganowym ogniem i zadać poważne straty. Minusem jest to, że jeśli przeciwnik dobrze się ustawi to wiele ona nie ździała.Emperor palpatine on Throne - Very Rare 13/60 (Imperial) (Karta: Przód, Tył)
Imperator na swoim tronie we wnętrzu drugiej gwiazdy śmierci, nazywanej przez graczy żartobliwie „nocnikiem”. Mimo powszechnego śmiechu, nie można go lekceważyć, gdyż pozwala on sojusznikom korzystać ze swoich punktów mocy, których ma pod dostatkiem.Thrawn (Mitth'raw'nuruodo) - Very Rare 24/60 (Imperial) (Karta: Przód, Tył)
Druga wersja Thrawna, uważana przez większość graczy za tą lepszą i jest pozycją praktycznie obowiązkową, w większości squadów imperialnych. Posiada on w CE umiejętność switch, czyli zamianę pozycjami dwóch figurek, co bardzo zwiększa możliwość wojsk imperium. Ponadto daje bonusy do statystyk i posiada umiejętność Master tactican, dzięki której Imperium wygrywa inicjatywę zawsze. W połączeniu z niezbyt dużym costem, Thrawn jest jedną z lepszych taktycznych figurek gry.

General Rieekan - Very Rare 4/60 (Rebel) (Karta: Przód, Tył)
Potężny CE jeden z najlepszych w grze, i dotego za ledwo 14 punktów. Rozdaje on bowiem figurkom w drużynie umiejętości Evade (unikanie ataków z dystansu) i Mobile Attack. Dzięki temu znacznie zwiększa się ich defensywa i mobilność.Mouse Droid - Uncommon 36/60 (Fringe) (Karta: Przód, Tył)
Mały droid mysz, o bardzo niewielkim coście, a mianowicie 3 (!), mimo to figurka bardzo potężna. Dlaczego? Ma aż 20 we współczynniku defensywy, więc może skutecznie służyć jako tarcza. Ponadto rozszerza on wszystkie CE w twojej drużynie na odległośc 6 pól od siebie.Dash Rendar (Renegade Smuggler) - Very Rare 29/60 (Fringe) (Karta: Przód, Tył)
Nie ma tu się co opisywać, po prostu jest to po prostu tańsza wersja Cada Ben-a, o pomniejszonych statystykach, ale też mniejszym coście.

Brak

Opracował: Roach

 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 18,174,785 unikalne wizyty